تعمیر کولر گازی ارچلیک در اصفهان

تعمیر کولر گازی ارچلیک در اصفهان

تعمیر کولرگازی ارچلیک در اصفهان در بهین سرویس ، مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان  انجام می گیرد. از آنجایی که قیمت های مرکز ما با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه است، بنابراین اگر تاریخ گارانتی دستگاه تان به تازه گی تمام شده است، با توجه به سرعت و دقت و کیفیت بالای کار متخصصان مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان  در مقایسه با هزینه دریافتی به نسبت سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس دهی متخصصان شرکت ما هستند. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در اصفهان به تعمیر کولر گازی در اصفهان در محل بپردازند.

درباره برند کولرگازی آرچلیک:

شرکت آرچلیک در سال ۱۹۵۵ توسط وهبی کوچ راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه‌ای از ۴٬۵۰۰ شعبه توزیع و فروش محصولات الکترونیکی می‌باشد، که لوازم خانگی خود را به ۱۰۰ کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، چین و اروپا عرضه می‌نماید. شرکت آرچلیک چهارمین شرکت بزرگ لوازم خانگی در اروپا محسوب می‌شود.دفتر مرکزی این شرکت در شهر استانبول، ترکیه قرار دارد و سهام آن در بازار بورس استانبول معامله می‌شود. شرکت آرچلیک مالک برندهای گروندیگ، بکو، بلومبرگ، دفای و آرکتیک می‌باشد.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات کولر گازی ارچلیک در اصفهان :

 اگر کولر گازی آرچلیک شما با هرکدام از این مشکلات کولر گازی مواجه شده است با ما تماس بگیرید تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص کولر گازی در محل و بدون نیاز به حمل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در اصفهان به تعمیر کولر گازی در اصفهان در محل بپردازند.

مشکلات رایج کولر گازی آرچلیک عبارت‌اند از:

 • پایین آمدن عملکرد کولر به دلیل کثیف شدن فیلتر هوا
 • کاهش سرمایش کولرگازی و اسپلیت به دلیل نشتی گاز و یا عملکرد ضعیف کندانسور: ما در مقاله ای جداگانه به کاهش سرمایش کولر گازی پرداخته ایم.
 • خاموش شدن کولر و یا طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه به دلیل خراب شدن برد اصلی : ما در مقاله ای جداگانه به تعمیر برد کولر گازی را شرح داده ایم.
 • خاموش و روشن شدن گهگاهی دستگاه به دلیل مشکل در سیم کشی و بالا آمدن آمپر
 • سرریز شدن آب از پنل داخلی کولر به دلیل مسدود شدن راه آب خروجی
 • وجود برفک روی لوله ها یا کندانسور به دلیل کاهش میزان شارژ گاز و یا کثیف بودن فیلترها
 • صدای غیر عادی یا لرزش به دلیل مشکل در برد اصلی، کندانسور : ما در مقاله ای جداگانه به علت لرزش و صدای کولر گازی را شرح داده ایم.
 • مشکل در فن کولرگازی: ما در مقاله ای جداگانه تعمیر فن کولرگازی را شرح داده ایم.
 • روشن نشدن کولر به دلیل وجود مشکل در ترموستات
 • کار نکردن فن پنل داخلی به دلیل مسدود شدن یا کثیف شدن فیلتر
 • مشکل در سنسور محیطی پنل داخلی
 • مشکل در سنسور لوله خارجی اپراتور
 • عدم ارتباط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی
 • مشکل در تعمیر کمپرسور کولر گازی  
 • مشکل در سنسور محیطی یونیت داخلی
 • عدم قرارگیری فازها در مدل های ایستاده کولرگازی و اسپلیت
 • مشکل در سنسور اواپراتور
 • مشکل در فیلترهوا ما در مقاله ای جداگانه به تعویض فیلتر هوای کولر گازی را شرح داده ایم.
 • مشکل در برق ورودی پنل داخلی
 • آبریزی کولرگازی ما در مقاله ای جداگانه به علت آبریزی کولر گازی را شرح داده ایم.
 • اتمام شارژ کولر گازی : شارژ گاز کولر گازی  می تواند فقط در مواقع مورد نیاز و زمانی که لزومش هست انجام شود اما خیلی وقتها در هر بار سرویس سالیانه این شارژ انجام می شود.

تعمیر کولر گازی آرچلیک در اصفهان مدل یک تکه یا پنجره ای :

کولر گازی آرچلیک ARCELIK پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی آرچلیک ARCELIK است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی آرچلیک ARCELIK پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی آرچلیک ARCELIK تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی آرچلیک ARCELIK دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی آرچلیک ARCELIK یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی آرچلیک ARCELIK یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی آرچلیک ARCELIK فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی آرچلیک ARCELIK های جدید دیده می شود. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در اصفهان به تعمیر کولر گازی در اصفهان در محل بپردازند.

تعمیر کولر گازی آرچلیک در اصفهان مدل دو تکه یا اسپلیت :

کولر گازی آرچلیک ARCELIK دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی آرچلیک ARCELIK یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی آرچلیک ARCELIK اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی آرچلیک ARCELIK اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی آرچلیک ARCELIK اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی آرچلیک ARCELIK اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در اصفهان به تعمیر کولر گازی در اصفهان در محل بپردازند.

تعمیر کولر گازی آرچلیک در اصفهان مدل پرتابل یا قابل حمل:

همانطور که از نام این کولر گازی آرچلیک ARCELIK مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی آرچلیک ARCELIK پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی آرچلیک ARCELIK و سرویس آن دارد. کولر گازی آرچلیک ARCELIK قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در اصفهان به تعمیر کولر گازی در اصفهان در محل بپردازند.

ارور یا کدهای خطای کولر گازی آرچلیک

ارور E2 کولر گازی آرچلیک

علت ارور E2 کولر گازی آرچلیک: حفاظت ضدیخ یا حفاظت Antifreeze با مشکل روبرو شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

ارور E3 کولر گازی آرچلیک

علت ارور E3 کولر گازی آرچلیک: سیستم مسدود شده است یا مبرد نشتی پیدا کرده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

ارور E4 کولر گازی آرچلیک

علت ارور E4 کولر گازی آرچلیک: حفاظت در برابر تخلیه کمپرسور در دمای بالا  با مشکل روبرو شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید

ارور E5 کولر گازی آرچلیک

علت ارور E5 کولر گازی آرچلیک: حفاظت در برابر اضافه جریان AC با مشکل روبرو شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور E6 کولر گازی آرچلیک

علت ارور E6 کولر گازی آرچلیک: خطای ارتباطی بین یونیت داخلی و بیرونی کولر گازی آرچلیک رخ داده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور E8 کولر گازی آرچلیک

علت ارور E8 کولر گازی آرچلیک: حفاظت در برابر دمای بیش از حد  بالا به وقوع پیوسته است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور H4 کولر گازی آرچلیک

علت ارور H4 کولر گازی آرچلیک: حفاظت در برابر دمای بیش از حد  بالا به وقوع پیوسته است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد،با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور H6 کولر گازی آرچلیک

علت ارور H6 کولر گازی آرچلیک: هیچ فیدبکی از موتور فن یونیت داخلی کولر گازی آرچلیک دریافت نمی شود. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد،با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور C5 کولر گازی آرچلیک 

علت ارور C5 کولر گازی آرچلیک: حفاظت در برابر عملکرد نادرست در کلاهک جامپر به وقوع پیوسته است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور L3 کولر گازی آرچلیک

علت ارور L3 کولر گازی آرچلیک: موتور فن DC یونیت بیرونی عملکرد نادرستی از خود نشان می دهد. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور L9 کولر گازی آرچلیک

علت ارور L9 کولر گازی آرچلیک: حفاظت جریان با مشکل روبرو شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور F2 کولر گازی آرچلیک

علت ارور F2 کولر گازی آرچلیک: سنسور لوله یونیت داخلی مدار باز یا اتصال کوتاه شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور F3 کولر گازی آرچلیک

علت ارور F3 کولر گازی آرچلیک: سنسور محیطی یونیت بیرونی کولر گازی آرچلیک مدار باز یا اتصال کوتاه شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با بهین سرویس مرکز تعمیرکولر گازی آرچلیک در اصفهان تماس بگیرید.

ارور F8 کولر گازی آرچلیک

علت ارور F8 کولر گازی آرچلیک: فرکانس محدودیت و یا افت اضافه جریان دچار خطا شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در اصفهان به تعمیر کولر گازی در اصفهان در محل بپردازند.

ارور F9 کولر گازی آرچلیک

علت ارور F9 کولر گازی آرچلیک: محدودیت برای فرکانس افت/ دمای بالای تخلیه رخ داده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در اصفهان به تعمیر کولر گازی در اصفهان در محل بپردازند.

ارور FH کولر گازی آرچلیک

علت ارور FH کولر گازی آرچلیک: فرکانس محدودیت و یا افت ضد انجماد کولر گازی آرچیلیک دچار مشکل شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با ما تماس بگیرید.

ارور H1 کولر گازی آرچلیک

علت ارور H1 کولر گازی آرچلیک: آب کردن یخ در کولر گازی آرچیلیک دچار مشکل شده است. این نشانگر آب کردن یخ معمولی است.

ارور H3 کولر گازی آرچلیک

علت ارور H3 کولر گازی آرچلیک: حفاظت در برابر اضافه بار کمپرسور دچار مشکل شده است. دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید. اگر این مشکل حل نشد، با ما تماس بگیرید.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

 

نظرات کاربران