تعمیر کولر گازی تی سی ال در اصفهان

تعمیر کولر گازی تی سی ال در اصفهان

تعمیر کولرگازی تی سی ال در اصفهان در بهین سرویس ، مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان  انجام می گیرد. از آنجایی که قیمت های مرکز ما با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه است، بنابراین اگر تاریخ گارانتی دستگاه تان به تازه گی تمام شده است، با توجه به سرعت و دقت و کیفیت بالای کار متخصصان مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان  در مقایسه با هزینه دریافتی به نسبت سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس دهی متخصصان شرکت ما هستند. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید. 

درباره برند کولرگازی تی سی ال :

شرکت اصلی ساخت کولر گازی تی سی ال در کشور چین می باشد. یکی از بزرگ ترین شرکت ها و ابتدایی ترین شرکت های ساخت سیستم های تهویه مطبوع در این کشور می باشد. تی سی ال برندی است که در کشور چین به خوبی می توان محبوبیت این برند را شاهد بود. شرکت تولید کننده کولر گازی tcl تی سی ال، یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کولر گازی می باشد.

در چه مواقعی کولر گازی تی سی ال نیاز به شارژ گاز دارد:

  1. کولر تازه نصب‌شده و نو است.

  2. سیستم کاملاً فاقد گاز می‌باشد. (شارژ گاز کامل)

  3. سیستم احتیاج به شارژ کردن گاز (اضافه کردن) دارد (شارژ گاز تکمیلی)

اگر به طور کامل منبع کولر گازی شما خالی از هر گونه گاز باشد نیاز به شارژ گاز کامل دارید یعنی به یک کپسول کامل شارژ گاز نیاز دارید اما اگر مقداری از قبل در درون مخزن گاز موجود باشد شما برحسب مقدار گاز خالی شده نیاز به شارژ گاز دارید که شارژ گاز تکمیلی گویند  در این حالت تعمیرکاران کولر گازی با دستگاه گیج مقدار گاز باقی مانده را اندازه گیری می کنند و برای مابقی تخلیه شده شارژ گاز انجام می شود

گاهی وجود نشتی های بسیار کم به مرور زمان منجر به کم شدن میزان گاز می شود. وقتی چنین اتفاقی می افتد بهتر است ابتدا بررسی کنید که چرا کمبود گاز در کولر گازی اتفاق افتاده است (بر اثر وجود نشت ییا دلایل دیگر) و ابتدا این مشکل را برطرف کنید و بعد اقدام به شارژ گاز کولر گازی تی سی ال  و تعمیر کولر گازی تی سی ال کنید.  شارژ گاز کولر گازی  می تواند فقط در مواقع مورد نیاز و زمانی که لزومش هست انجام شود اما خیلی وقتها در هر بار سرویس سالیانه این شارژ انجام می شود.با مرکز بهین سرویس جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان به شماره  09130332578 تماس بگیرید. 

 نشتی کولر گازی تی سی ال از چه محل‌هایی اتفاق می‌افتد؟

معمولا نشتی مبرد در محل‌هایی که مهره وجود دارد، محل‌هایی که لوله به دستگاه متصل می‌گردد و یا محل‌هایی که در لوله‌ها جوش داده شده است اتفاق می‌افتد، که می‌بایست  قبل از شارژ گاز مجدد توسط تکنسین مجرب رفع نشتی گردد .

– مشکلاتی که معمولا در اثر نشتی در کولر گازی رخ می‌دهد:

  • سرمایش نامناسب

  • بالا رفتن هزینه مصرف انرژی (هزینه برق مصرفی)

  • خرابی کمپرسور و یا سوختن سیم پیچ‌های آن

ما در مقاله ای جداگانه به بررسی علت آبریزی کولر گازی پرداخته ایم.جهت رفع ایراد و شارژ گاز کورگازی تی سی ال می‌بایست ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی تی سی ال را انجام دهید.تا در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما رفع گردد.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات کولر گازی TCL:

استفاده کنندگان از کولرهای گازی تی سی ال ممکن است با مشکلاتی در هنگام استفاده از دستگاه خود روبرو شوند که آنها را وادار کند با مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان به شماره تماس بگیرند.بارزترین نشانه یک تعمیرکار فنی بررسی عیب‌های مشاهده شده در عملکرد کولر گازی برای رسیدن به علت خرابی برای تعمیرات کولر گازی تی سی ال است. اشراف داشتن بر علائم خرابی نمونه‌های مختلف کولر در برند tcl شرایط را برای تشخیص سریع و صحیح ایرادات و انتخاب یک روش مناسب برای تعمیرات کولر گازی سهولت می‌بخشد:

پایین آمدن عملکرد

پایین آمدن عملکرد کولر به دلیل کثیف شدن فیلتر هوا

کاهش سرمایش کولر گازی

کاهش سرمایش کولر گازی به دلیل نشتی گاز و یا عملکرد ضعیف کندانسور

خاموش شدن کولر

خاموش شدن کولر و یا طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه به دلیل خراب شدن برد اصلی

خاموش و روشن شدن

خاموش و روشن شدن گهگاهی دستگاه به دلیل مشکل در سیم کشی و بالا آمدن آمپر

سرریز شدن آب از پنل داخلی

سرریز شدن آب از پنل داخلی کولر به دلیل مسدود شدن راه آب خروجی

وجود برفک روی لوله ها

وجود برفک روی لوله ها یا کندانسور به دلیل کاهش میزان شارژ گاز و یا کثیف بودن فیلترها

صدای غیر عادی یا لرزش

صدای غیر عادی یا لرزش به دلیل مشکل در برد اصلی، کندانسور و یا فن کولر

روشن نشدن کولر

روشن نشدن کولر به دلیل وجود مشکل در ترموستات

کار نکردن فن پنل داخلی

کار نکردن فن پنل داخلی به دلیل مسدود شدن یا کثیف شدن فیلتر

ارور کولرگازی اینورتر تی سی ال TCL:

E0 – خطای ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی کولر گازی تی سی ال – خرابی برد دستگاه – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید. 

EC – اشکال در ارتباط یونیت خارجی دستگاه – خرابی برد الکترونیک – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید. 

E1 – این خطا مربوط می شود به سنسور دمای محیطی – خرابی سنسور دما چک شود مقدار اهم سنسور بررسی شود.

E2 – این خطا مربوط می شود به سنسور پایپ داخلی کولر گازی تی سی ال – مقدار مقاومت سنسور پایپ چک شود – خرابی سنسور پایپ داخلی – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید. 

E3 – این خطا مربوط می شود به سنسور پایپ خارجی دستگاه – مقدار مقاومت سنسور پایپ خارجی چک شود – خرابی سنسور پایپ خارجی.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، تعمیر کولرگازی کریر در اصفهان ، تعمیر کولر گازی تی سی ال در اصفهان ، تعمیر کولرگازی میتسوبیشی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی بوش در اصفهان ، تعمیر کولرگازی تراست در اصفهان  ، تعمیر کولرگازی توشیبا در اصفهان  ، تعمیر کولرگازی پاناسونیک در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی زیمنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ای اس ار در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان ، تعمیر کولر گازی گری در اصفهان.

نظرات کاربران