مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباس شویی

برند های مرتبط

تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان

 کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس  توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان  بصورت فوری و شبانه روزی ارائه می شود. پس شما شهروندان محترم می توانید هر ساعتی از روز با بهین سرویس تماس حاصل فرمائید. تا تعمیرکار ماشین لباسشویی  فورا مشکل شما راحل کند. دلیل خدمات فوری و تعمیر شبانه روزی ماشین لباسشویی اصفهان این است که بعضی ازمشتریان با مشغله کاری زیاد نمی توانند در بعضی از ساعات و روز ها درخواست تعمیر ماشین لباسشویی در خانه کنند. ولی با مرکز بهین سرویس  توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان هر لحظه که نیاز دارید میتوانید تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان در خدمت تان باشد. 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی پیش آید:
 • به‌ محض ﺣﺮﮐﺖ دادن وﻟﻮم به‌طرف ﺑﯿﺮون، ﻻﻣﭗ ﺧﺒﺮ روشن‌شده اﻣﺎ ﻣﺎﺷﯿﻦ آﺑﮕﯿﺮی نمی‌کند
 • لباسشویی ﻋﻤﻞ آﺑﮕﯿﺮی را ﺑﻪ اﺗﻤﺎم رﺳﺎﻧﺪه، اﻣﺎ ﻋﻤﻠﯿﺎت ﺑﻌﺪی اﻧﺠﺎم نمی‌شود
 • درحالی‌که ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺧﺎﻣﻮش اﺳﺖ، ﺑﺎ ﺑﺎز ﺷﺪن ﺷﯿﺮ آب، ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺷﺮوع ﺑﻪ آﺑﮕﯿﺮی می‌کند
 • لباسشویی مرتباً در ﺣﺎل آﺑﮕﯿﺮی اﺳﺖ و ﻋﻤﻞ آﺑﮕﯿﺮی ﻗﻄﻊ نمی‌شود
 • علت نشت آب از ﻣﺎﺷﯿﻦ لباسشویی در ﺣین ﮐﺎر
 • Heater لباسشویی آب را ﮔﺮم نمی‌کند
 • لباسشویی آﺑﮕﯿﺮی کرده اﻣﺎ ﻣﻮﺗﻮر ﺷﺴﺘﺸﻮ ﮐﺎر نمی‌کند
 • لباسشویی ﻋﻤﻞ ﺷﺴﺘﺸﻮ را اﻧﺠﺎم می‌دهد اﻣﺎ آب ﮐﺜﯿﻒ ﺗﺨﻠﯿﻪ نمی‌شود
 • دور ﺗﻨﺪ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻋﻤﻞ نمی‌کند و درنتیجه آب لباس‌ها ﮔﺮﻓﺘﻪ نمی‌شود
 • علت حرکت زیاد ماشین لباسشویی ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎم ﺷﺴﺘﺸﻮی ﻟﺒﺎس
 • علت ﺻﺪای زیاد ﻣﺎﺷﯿﻦ لباسشویی ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎم ﮐﺎر
 • علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای ماشین لباسشویی شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در بهین سرویس در تلاش است با عیب یابی ماشین لباسشویی شما، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان انجام گردد و ماشین لباسشویی شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

چه زمانی برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کنیم؟

زمانی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان دارید که یکی از مشکلات زیر در لباسشویی شما رویت شود :

 • خشک کن لباسشویی کار نمی کند
 • درب باز و بسته نمی شود
 • موتور لباسشویی سوخته
 • بدنه لباسشویی برق دارد
 • تایمر لباسشویی خراب شده
 • لاستیک دور درب خراب شده
 • تسمه ماشین لباسشویی پاره شده
 • نچرخیدن دیگ لباسشویی
 • لباسشویی روشن نمی شود
 • لباسهارا خوب نمی شوید
 • صدای غیر معمول می دهد

در این قسمت قصد داریم کمی راجب انواع ماشین لباسشویی و تعمیرات آنها مطالب ارزشمندی را به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید...

بخوانید :تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان  :

اگر بخواهیم توضیحات کوتاهی را راجب ماشین های لباسشویی ال جی بدهیم باید این طور شروع کنیم که : ماشین لباس‌شویی «ال جی»، مدل« G840S » ظرفیت 8 کیلوگرم از محصولات باکیفیت این شرکت است که ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان آن را یکی از اقتصادی‌ترین و کم‌مصرف‌ترین ماشین‌های لباس‌شویی به شمار آورد.

این محصول شرکت ال جی از یک موتور Inverter Direct Drive بهره می برد که سرعت چرخش آن برابر با 1400 دور در دقیقه است. این موتور، میزان مصرف انرژی را در ماشین لباس شویی به حداقل می رساند و باعث می شود که صدا و لرزش در این دستگاه به کم ترین میزان ممکن برسد. برچسب انرژی ماشین لباس‌شویی ال جی مدل G840S نشان از مصرف بسیار پایین این مدل دارد و آن را در گروه A+++ قرار می دهد.

این ماشین لباسشویی دارای 15 برنامه اصلی و 19 برنامه فرعی شستشو است که از روی پنل لمسی آن قابل انتخاب است. از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی ال جی مدل G840S می توان به بهره گیری از بخار شوی TrueSteam، قابلیت افزودن لباس حین کار، فناوری Smart ThinQ، برنامه شستشوی بی صدا، برنامه شستشوی 30 دقیقه ای و قفل کودک اشاره کرد.

این ماشین لباسشویی بسیار با کیفیت ممکن است پس از مدتی دچار عیوب زیر شود:

 کد خطا یا ارورهای لباسشویی الجی (LG) :

گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شماست. حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید:
UE: نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ
EI یا AE: خطای نشت آب
OE: خطای تخلیه
PF: خطای قطع ناگهانی برق
PE: خطای سنسور فشار
LE: خطای موتور DD
UE: خطای عدم تعادل دیگ
DE: خطای سوئیچ درب
NC: خطای ماژول NFC
و....
 
جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای لباسشویی ال جی، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اصفهان در سایت بزنید.
 
برای اینکه به طول عمر محصولاتتان کمک کنید و بتوانید با خیال راحت، یک عمر از آن‌ها استفاده کنید، باید به آنها رسیدگی کنید. لوازم خانگی هم مثل بدن انسان، نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد، حال برای اینکه این مراقبت، اصولی و بدرستی انجام شود شرایط نگهداری آن به دو دسته تقسیم می‌شود.

 دسته اول: ما با ارائه مطالب مورد نیاز به شما، کمک می‌کنیم خودتان مراقبت و نگهداری از محصولات را، با اطلاعات کافی و به صورت صحیح انجام دهید.

 1. برای اینکه داخل دستگاه تمیز شود، می‌توانید در برنامه COTTON (کتان)، لباسشویی را خالی، بدون هیچ لباسی، مایع لباسشویی را در مخزن جاپودری ریخته و روشن کنید تا دستگاه یک مرتبه خالی کار کند.
 2. لاستیک دور درب را می‌توانید هر از گاهی با یک دستمال معمولی تمیز کنید، که مو،نخ و.... بین لاستیک گیر نکرده باشد.
 3. چک کنید دستگاه صدا و لرزشی نداشته باشد.

انجام دادن و چک کردن همین موارد توسط خودتان تاثیر زیادی در عملکرد بهتر ماشین لباسشویتان خواهد داشت.

 دسته دوم: اصول و مواردی که نیاز است هر 6ماه یکبار توسط تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان ، در حضور شما انجام شود، تا ضمن رسیدگی به محصول، از سلامت دستگاه و عدم بروز مشکل آتی در آن نیز، اطمینان خاطر پیدا کنید.

چرا نباید بابت تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان  نگران باشیم؟

اگرچه همه‌ی ماشین لباسشویی‌ها ممکن است خراب شوند، اما ماشین لباسشویی ال جی با برخورداری از پشتیبانی بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان یک مزیت بزرگ در اختیار دارد. تمام مشکلات ماشین لباسشویی شما در بهین سرویس به سادگی تعمیر خواهد شد. فرقی نمی‌کند لباسشویی شما چه مدلی باشد. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان  به بهین سرویس  هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر.   
 
یک توصیه: اگر به فکر خرید لباسشویی هستید، بهتر است برای مواجه نشدن با چنین مشکلاتی که در این مقاله به آن پرداختیم لباسشویی تان را از مراکز فروش معتبر، همراه با گارانتی بخرید. هر لباسشویی ممکن است به هزاران دلیل مختلف دچار اشکال شود؛ اما اگر در هنگام خرید به گارانتی معتبر محصول دقت کنید، کارتان در این مواقع خیلی راحت‌تر است.

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ  در اصفهان :

تعمیرکاران ما با تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی جا به جایی لباسشویی به تعمیرگاه را برای شما رفع می کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات تعمیرات را به نتیجه می رسانند. تمامی سرویس های مربوط به تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل، با بالاترین سطح کیفیت ارائه می شود. به علاوه هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان  با کمترین قیمت، اهرم رقابتی است که ما را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز می سازد. همین امر افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ توسط بهین سرویس مرکزرا به همراه داشته است.

ریست ماشین لباسشویی سامسونگ :

سامسونگ برند قدرتمندی در طراحی و تولید انواع دستگاه های مدرن و کاربردی است. لباسشویی های سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با ارائه ی قابلیت های فراوان می توانند سال های زیادی بدون نقص فعالیت کنند. اما این قابلیت های فراوان مصون از خرابی نبوده و در اثر عوامل مخرب دچار اختلال می گردد. گاهی در اثر ولتاژ نامناسب، بار لباس بیش از حد یا قطع و وصل شدن برق شهری، ماشین لباسشویی از ادامه کار باز مانده و متوقف می شود. در این صورت ریست کردن لباسشویی سامسونگ می تواند راه حل ساده ای برای به کار افتادن دوباره ی لباسشویی باشد. البته این روش در صورتی کاربرد خواهد داشت که ایراد دستگاه ناشی از آسیب دیدگی ساختار قطعات آن نباشد.

برخی از مدل های لباسشویی دکمه ی ریست دارند. در چنین حالتی به راحتی می توانید با فشردن دکمه ی مورد نظر دستگاه را ریست نمایید. مدل های فاقد این دکمه را نیز باید با استفاده از کلید اتصال برق دستگاه ری استارت کرد. در صورت تداوم اختلالات ماشین لباسشویی پس از ریست، انجام اقداماتی تعمیراتی این تجهیزات ضروری می باشد.

 تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان همواره آماده ی خدمت رسانی جهت بازیابی کامل کارکرد ماشین های لباسشویی سامسونگ است.

 

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ :

برد قطعه ی مهمی در هر سیستم دیجیتالی از جمله لباسشویی است که نقش قلب تپنده ی دستگاه را ایفا می کند. در صورت خرابی برد کلیه ی برنامه های از پیش تنظیم شده ی ماشین لباسشویی مختل خواهد شد. از کارافتادگی پنل جلویی لباسشویی و یا خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار از علائم اصلی وجود اختلالات ساختاری در بخش برد این دستگاه است. 

خاطرنشان می نماییم که کلیه ی مراحل مرتبط با تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ براساس پارامترهای استاندارد و اصولی انجام می شوند. این مرکز با به کارگیری دانش به روز تعمیرکاران ماهر خود و استفاده از قطعه های اورجینال مشابه در فرآیند تعویض قطعات، تمامی اختلالات فنی لباسشویی های سامسونگ را در سطح کیفی بالایی مرتفع می سازد.

 

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ :

یکی از مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی، خرابی موتور آن ها می باشد. به هنگام خرابی موتور هیچ یک از اجزای داخلی لباسشویی قادر به فعالیت نبوده و در نتیجه دستگاه کاملا بلااستفاده می گردد. بروز اشکال و خرابی در موتور لباسشویی معمولاً با صدایی مثل وزوز همراه است. این صدا هنگامی شنیده می‌شود که موتور شروع به کار می‌کند. تشخیص این مسئله که تعمیر موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است یا خیر؛ نیازمند بررسی عملکرد کلی دستگاه و قطعات مرتبط با موتور می باشد.

نچرخیدن ماشین و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن لباس‌ها و نیز بروز اشکال در هر چرخه ی شستشو از جمله نشانه‌هایی هستند که با مشاهده ی آن ها می‌توان احتمال داد که موتور ماشین لباسشویی دچار اختلالات ساختاری است. کارشناسان ما در بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و  تعمیر لباسشویی سامسونگ اصفهان با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی، تمامی عیوب مرتبط با موتور لباسشویی سامسونگ را شناسایی کرده و فرآیند تعمیر و یا تعویض این قطعه را براساس پارامترهای استاندارد انجام خواهند داد.

 

اهمیت تعمیر لباسشویی سامسونگ :

در حال حاضر ماشین های لباسشویی موجود در بازار به دو شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بوده و نوع نیمه اتوماتیک نیز به دو صورت دو قلو (قسمت شستشوی لباس + قسمت خشک کن لباس ) و نوع ساده (سطلی ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. در تعمیر لباسشویی سامسونگ توجه به مدل ماشین لباسشویی بسیار مهم است. تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است در ظاهر پیچیده به نظر آید، اما به راحتی در بهین سرویس  انجام می شود و هر گونه نگرانی در این رابطه را برای کاربر محو می کند.

سطح بالای کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز ،  تجهیز بخش های مختلف این مرکز به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، باعث شده که این مجموعه مورد اعتماد و رضایت کاربران قرار بگیرد. همکاران ما ضمن عرضه آخرین محصولات این کمپانی، مشاوره های تخصصی فروش را نیز به مشتری های محترم ارائه می دهند.

 

تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ :

در تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ از میان قطعات ریز و درشت موجود در این دستگاه، تلاش نمایید تا توجه ویژه‌ای به قطعاتی چون محفظه پودر ماشین لباسشویی، فیلتر ماشین لباسشویی، حلقه لاستیکی ماشین لباسشویی و محفظه داخلی ماشین لباسشویی داشته باشید. چرا که امکان انباشت آلودگی در این قطعات در قیاس با سایر قطعات ماشین لباسشویی بالاتر است.

برای اطلاع از روش خارج کردن محفظه پودر ماشین لباسشویی و تمیز کردن آن توصیه می‌شود، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه نمایید. در ارتباط با فیلتر ماشین لباسشویی نیز توصیه می‌شود با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی، تمیزکردن آن را آغاز نمایید. برای تمیز کردن حلقه لاستیکی‌ای موجود در ورودی لباسشویی، توصیه می‌شود پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی این حلقه لاستیکی را با یک پارچه تمیز، خشک نمایید.

محفظه داخلی ماشین نیز قطعه مهم دیگری است که در تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ باید به آن توجه شود. برای تمیز کردن محفظه داخلی ماشین لباسشویی سامسونگ و ضدعفونی کردن آن، می‌توان از جوش شیرین یا قرص‌های تمیز کننده ماشین لباسشویی استفاده کرد. در صورت بروز اشکال در هر یک از این قطعات می‌توانید از طریق تماس با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ اصفهان سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ :

وظیفه شیر برقی لباسشویی کنترل میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی، در حین شستشو است. شیرهای بکاررفته در ماشین‌های لباسشویی به طور کلی مشتمل بر دو قسم شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم هستند که البته ماشین‌های لباسشویی‌ امروزی تنها یک شیر برقی آب سرد دارند. (در این مدل از ماشین های لباسشویی آب گرم مورد نیاز جهت شستشوی البسه نه از طریق ورودی شیر آب گرم، بلکه از طریق گرم کردن آب توسط هیتر تأمین می‌شود).

خرابی شیر برقی لباسشویی عموماً در شیر آب سرد و به دلیل یخ ‌زدگی‌ آب موجود در مسیر آن اتفاق می‌افتد. در این وضعیت آب موجود در در لوله‌ها یخ زده، منبسط می‌شود و باعث ایجاد نشتی در شیر برقی میگردد.  متقاضیان سرویس های مرتبط با این دستگاه می‌توانند با مراجعه به این مرکز و یا از طریق تماس با واحد پشتیبانی بهین سرویس مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ، تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، فروش و ترمیم از جمله تعویض و تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ را دریافت نمایند.

 

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان :

لباسشویی اسنوا دارای ظرفیت های مختلفی از جمله 5 کیلویی، 6 کیلویی، 7 کیلویی، 8 کیلویی و 9 کیلویی میباشد. این برند نیز از موتورهای دایرکت درایو استفاده کرده است که باعث کاهش صدا و لرزش ماشین لباسشویی میگردد. وجود موتورهای دایرکت درایو و تسمه ای در لباسشویی های اسنوا، باعث شده است این برند لباسشویی هایی با دور موتورهای 800 دور، 1000 دور، 1200 دور و 1400 دور را به بازار ارائه دهد.

راهنمای تعمیر لباسشویی اسنوا :

در این قسمت برای شما راهنمای تعمیر لباسشویی اسنوا را آورده ایم به عبارت دیگر در اینجا آموزش تعمیر لباسشویی اسنوا را توضیح داده ایم.

همه ماشین لباسشویی های مشکلاتی دارند که گاهی میتوانیم به سادگی آن را برطرف کنیم و گاهی نیاز به تکنسین برای تعمیر لباسشویی پیدا میکنیم.در راهنمای تعمیر لباسشویی اسنوا موارد مهمی که میتواند به شما کمک کند که ابتدا علت مشکل را بدانید و سپس آن راحل کنید کاملا شرح داده شده است مشکلاتی که بسیار راج اند مانند صدای لباسشویی اسنوا و یا روشن نشدن دستگاه و ... .

ماشین لباسشویی اسنوا شما یک دستگاه پیچیده است. برای کمک به بهترکار کردن ماشین لباسشویی خود ، لازم است آگاهی لازم را در مورد قطعات ماشین لباسشویی اسنوا  و همچنین برخی اطلاعات اساسی در مورد نحوه عملکرد دستگاه قبل از آموزش تعمیر بدانید.

آشنایی با بخش‌های ماشین لباسشویی اسنوا :

ازآنجاکه هر دستگاه ماشین لباسشویی طراحی و ویژگی‌های خاص خود را دارد، برخی از قطعات نیز ممکن است با برندهای دیگر متفاوت باشند. اما بعضی از قطعات رایج را می‌توانید در دستگاه خود پیدا کنید؛ که در اینجا می‌خواهیم به توضیح در مورد آن بپردازیم.

توجه : در صفحه راهنمای تعمیر لباسشویی اسنوا در ابتدا به قطعات آن و سپس به آموزش تعمیرات در محل میپردازیم .

آشنایی با پمپ آب لباسشویی اسنوا :

توسط این قطعه گردش آب از طریق لباسشویی اسنوا در دو جهت انجام می‌شود. این قطعه آب را از طریق دستگاه گردش می‌دهد و آب در دو جهت چرخانده می‌شود. این قطعه برای گردش آب از طریق چرخه شستشو و همچنین برای تخلیه آب در طی چرخش استفاده می‌شود.

آشنایی با دریچه کنترل ورودی آب  : 

دریچه کنترل ورودی آب در نزدیکی نقطه ورودی آب قرار دارد که بسته به میزان آب موردنیاز ، به‌طور خودکار باز و بسته می‌شود.

آشنایی با درام لباسشویی اسنوا :

در این بخش لباس‌ها بارگیری می‌شوند و فضای داخل ماشین لباسشویی اسنوا حرکت می‌کند همچنین در آن سوراخ‌هایی تعبیه‌شده است تا آب از آن داخل و خارج شود.

آشنایی با پره لباسشویی اسنوا :

این قطعه در داخل درام ماشین لباسشویی قرار دارد و به تمیز کردن لباس هاکمک می‌کند. این قطعه طراحی‌شده است تا در طول زمان شستشو لباس‌ها را بچرخاند و مواد شوینده را به کار ببندد و آلودگی را از لباس‌های شما حذف کند و لباس‌ها را باهم شستشو دهد.

لوله تخلیه

تمام آب کثیف شستشوی شما از طریق لوله تخلیه از دستگاه خارج می‌شود.

مدار PCB

قطعات الکتریکی دستگاه را به مدارهای دیگر متصل می‌کند. این قطعه می‌تواند برنامه‌ریزی‌شده و به کار با دستگاه کمک کند، به‌عنوان هوش مصنوعی برای ماشین لباسشویی عمل کند و زمان لازم برای شستشو تصمیم می‌گیرد.

تایمر

تایمر لباسشویی اسنوا کمک می‌کند تا زمان شستشو لباس‌های خود را تنظیم کنید که می‌تواند به‌صورت دستی یا به‌صورت خودکار تنظیم شود.

عنصر گرمایش

عنصر گرمایش آب را در ماشین لباسشویی تا دمای موردنظر گرم می‌کند.

آشنایی با محفظه مواد شوینده :

در دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا برای استفاده از مواد شوینده محفظه‌ای که معمولاً به‌صورت کشویی وجود دارد. ساختار این کشو بسیار ساده است. که در آن شما مایع یا پودر مواد شوینده خود را قرار می‌دهید.

آشنایی  با کنترل ، شماره‌گیری و دکمه‌های لباسشویی اسنوا :

طیف وسیعی از دکمه‌ها و شماره‌گیری در مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی اسنوا می‌تواند موجب کابوس برای بسیاری از کاربران شود، به‌خصوص اگر دستگاه جدید هیچ‌گونه شباهتی با دستگاه قدیمی شما ندارد. کدام دکمه را باید فشار دهید؟ کدام را باید شماره‌گیری کنید؟ نگران نباشید در بسیاری از موارد، شما می‌توانید یک تنظیم دما (به‌عنوان‌مثال 30 درجه سانتی‌گراد)، تنظیم چرخه (مانند چرخه پیش شستشو، چرخه شستشو و غیره) و یک تنظیم پارچه (به‌عنوان‌مثال تنظیم پشم) داشته باشید و معمولاً فقط باید بر روی این سه پنل کنترل تمرکز کنید.

آشنایی با قفل ایمنی لباسشویی اسنوا :

بچه‌های شما بیشتر ازآنچه فکر می‌کنید باهوش هستند و به‌خوبی می‌دانند که چه دکمه‌ای برای روشن کردن لباسشویی اسنوا وجود دارد که این مسئله می‌تواند فاجعه‌آمیز باشد. قفل ایمنی می‌تواند در این مورد به شما کمک کند.

آشنایی موتور ماشین لباسشویی اسنوا :

موتور لباسشویی اسنوا به دیسک متصل شده و باعث حرکت ماشین لباسشویی می‌شود. موتورها چندین نوع هستند که سرعت آن‌ها می‌تواند برحسب نیاز تغییر یابد.

راهنمای رفع مشکلات لباسشویی اسنوا :

 برای اینکه بتوانید مشکلات لباسشویی اسنوا را حل کنید ابتدا باید علت پیش آمدن مشکل را بدانید که در زیر به آن اشاره میکنیم :

صدای لباسشویی اسنوا :

بر اساس گزارش تعمیرگاه لباسشویی اسنوا بیشترین مشکلی که مشتریان در استفاده از این لباسشویی با آن مواجه میشوند صدای لباسشویی اسنوا است.بنابراین  ما در راهنمای تعمیر لباسشویی اسنوا به این موضوع میپردازیم .

اولین علتی که در آموزش تعمیر لباسشویی اسنوا برای مشکل صدا میتوان به آن اشاره کرد پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی است که برای پمپ کردن آب از وان شستشو قبل و در طی چرخه عملکرد استفاده می شود.سر و صدا از ماشین لباسشویی در طی یا بعد از چرخه چرخش نشان می دهد که پمپ تخلیه آسیب دیده است.در این صورت باید پنل جلویی لباسشویی اسنوا را بردارید و پمپ تخلیه را چک کنید.

علت دیگری که در تعمیر لباسشویی اسنوا باید به آن توجه کنیم کمک لباسشویی است.همه لباسشویی ها جلو، دارای کمک های جذبی هستند که برای جلوگیری از ضربه در هنگام حرکت مخزن مورد استفاده قرار می گیرند.برای بررسی این کمک ها باید پانل جلو یا پانل عقب بردارید.در واقع در راهنمای تعمیر لباسشویی اسنوا باید این را دانست هنگامی که کمکی تضعیف می شود یا آسیب می بیند، در دستگاه در طی چرخش صدای بلند ایجاد میشود و اگر این مشکل حل نشود، می تواند منجر به آسیب سایر قطعات شود.قبل از انجام تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا برق دستگاه را قطع کنید.

روشن نشدن لباسشویی اسنوا:

یکی دیگر از مشکلاتی که ما در بهین سرویس برای آموزش تعمیر لباسشویی اسنوا به آن میپردازیم مشکل روشن نشدن لباسشویی اسنوا است مواردی که در زیر به آن اشاره میکنیم از شایع ترین علل ایجاد کننده این مسئله است.

درماشین لباسشویی های اسنوا سوئیچ درب برای ایمنی دستگاه طراحی و نصب شده که موجب میگردد هنگامی که درب کاملا قفل نشده موتور عملکرد خود را آغاز نکند. سوئیچ درب به طور معمول در زیر صفحه اصلی بالایی قرار دارد.یک پین و یا اهرم متصل به درب لباسشویی است که هنگامی که درب بسته میشود سوئیچ را فعال میکند.در نحوه راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا توصیه میکنیم که این سوئیچ مکانیکی فعال شده و اهرم های متصل به آن سالم هستند.

اگر سوئیچ فعال شود اما هیچ برقی برای فعال کردن مدار موتور جریان پیدا نکند،سوئیچ ممکن است معیوب باشد.برای تعمیر لباسشویی اسنوا باید بدانید که ابتدا برق را از دستگاه جدا کنید و سپس سیم را از سوئیچ جدا کنید. سپس شما می توانید سوئیچ را با یک اهم متر بززسی کنید. ما به شدت توصیه می کنیم که سوئیچ درب را دور نریزید زیرا با این کار به ایمنی دستگاه آسیب جدی وارد مینمایید.

گاهی ممکن است ارتباط سوئیچ با تایمر قطع شده باشد. سوئیچ پس از قفل شدن کامل درب دستگاه به تایمر پیام شروع فعالیت را ارسال می نماید اگر این ارتباط قطع شده باشد تایمر پیام شروع فعالیت را برای موتور دستگاه ارسال نمیکند بنابراین دستگاه عملکرد خود را آغاز نمیکند.بنابراین در نحوه تعمیر لباسشویی اسنوا در این مورد بررسی سیم های مرتبط با تایمر و سوئیچ است.

یکی دیگر از مشکلاتی که به ندرت پیش می آید و این مسئله را موجب میشود معیوب شدن برد اصلی لباسشویی است که تشخیص این مشکل و رفع آن باید توسط تکنسین متخصص انجام گیرد.

توجه داشته باشید اگر از تعمیرات سررشته ای ندارید حتما با  بهین سرویس تماس حاصل فرمایید. 

اگر با راهنمایی های فوق مشکل ماشین لباسشویی اسنوا شما رفع نشد پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان  بزنید و یا هر چه سریع تر با تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا اصفهان در مرکز بهین سرویس تماس حاصل فرمائید .

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر اصفهان :

در این جا می‌خواهیم به شرح برخی از مشکلاتی بپردازیم که شاید به هنگام استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است با آن‌ها مواجه شویم و البته راه‌های تعمیر لباسشویی دوقلو  را بررسی خواهیم نمود ، در صورتیکه به تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر اصفهان با کارشناسان بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان تماس بگیرید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی حایر به شرح زیر می باشد:

 • ماشین لباسشویی حایر برق دارد ولی روشن نمیشود.
 • ماشین لباسشویی حایر روشن است اما آب نمیگیرد.
 • ماشین لباسشویی حایر فقط آب میگیرد و به عملکرد خود ادامه نمی دهد.
 • ماشین لباسشویی حایر نشت آب دارد.
 • آب داخل مخزن ماشین لباسشویی حایر گرم نمیشود.
 • ماشین لباسشویی حایر لرزش شدید دارد.
 • ماشین لباسشویی حایر در حال انجام کار صدای زیادی دارد.
 • ماشین لباسشویی حایر در قسمتی از برنامه توقف میکند.

نکاتی در راهنمای فارسی ماشین لباسشویی حایر :

در استفاده از ماشین لباسشویی حایر باید مطالبی را رعایت نمایید که در زیر به تعدادی از این مطالب اشاره میکنیم.این موارد نه تنها به شما در استفاده از لباسشویی  حایر کمک مکیند بلکه موجب صرفه جویی در زمان و انرژی نیز میشوند:

 • شلنگ ماشین لباسشویی حایر را هر چند مدت یکبار بررسی نمایید که از عدم پارگی و گرفتگی آن اطمینان حاصل کنید.
 • در راهنمایی ماشین لباسشویی حایر توصیه میشود هرگز بیش از اندازه لباس در لباسشویی نشویید.
 • برنامه ماشین لباسشویی هایر را با راهنمایی های راهنمای فارسی لباسشویی حایر و با توجه به نوع پارچه لباس ها , رنگ آن ها و میزان کثیفی آن ها استفاده نمایید.
 • بیش از اندازه از مواد شوینده در ماشین لباسشویی هایر استفاه نکنید زیرا این کار از طول عمر دستگاه شما میکاهد.
 •  در راهنمای ماشین لباسشویی حایر توصیه میشود هر چند مدت یکبار لباسشویی را با آب گرم و با برنامه سطح متوسط شستشو دهید.
 • هر چند مدت یکبار لاستیک دور درب لباسشویی را با استفاده از یک دستمال مرطوب پاک کنید .
 • در راهنمای لباسشویی هایر بر این موضوع تاکید شده است که پس از خاموش کردن لباسشویی و بیرون آوردن لباس ها ,درب لباسشویی هایر را باز بگذارید با این کار نه تنها از کپک زدگی دیگ دستگاه جلوگیری میکنید بلکه از ایجاد بوی بد لباسشویی هایر نیز جلوگیری میکنید.

تعمیر لباسشویی حایر در محل اصفهان خدمتی عالی از بهین سرویس برای کاربران می باشد. در تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل بهترین تعمیرکار لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما می پردازد تا دغدغه و نگرانی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل را نداشته باشید، همچنین در نظر داشته باشید که متخصص به امور مکانیک و الکترونیکی جهت عیب یابی لباسشویی حایر تنها در نمایندگی بهین سرویس یافت می شود، در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در محل می پردازیم:

 1. با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در هزینه ها صرفه جویی می نمایید.
 2. در هر زمانی که اراده کردید می توانید از این خدمات بهره ببرید.
 3. زمان رسیدن تعمیرکار روی سر لباسشویی به شدت کاهش خواهد یافت.
 4. خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل ماشین لباس شویی شما را تهدید نمی کند.
 5. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی حایر باشید.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه نصب لباسشویی حایر و تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی حایر در اصفهان در سایت بزنید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو اصفهان :

در این بخش عیب یابی لباسشویی بکو توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات صورت گرفته و متداول ترین پرسش ها و ایرادات این دستگاه استخراج شده است.

متداول ترین پرسش ها و مشکلات لباسشویی بکو عبارتند از:

 • چرا لباسشویی بکو کار نمی کند؟
 • دلیل نشتی آب از لباسشویی چیست؟
 • برای تعمیرات لباسشویی بکو باید از کجا اقدام کنیم؟
 • چرا لباسشویی بکو آب را تخلیه نمی کند؟
 • علت لرزش در لباسشویی از چست؟
 • دلیل سر و صدای زیاد لباسشویی بکو از کجاست؟

توصیه های فنی تعمیرکار لباس شویی بکو در اصفهان برای سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی بکو:

تعمیرکار لباسشویی بکو به نکات سرویس و نگهداری از دستگاه پرداخته است تا کمتر نیازمند تعمیر لباسشویی بکو شوید.

 • ماشین لباسشویی بکو را روی سطح صاف نصب کنید.
 • ماشین لباسشویی بکو را در مکانی دور از اشعه آفتاب ،بارندگی و یا سرما قرار دهید.
 • لباسشویی باید با سطح دیوار و دیگر اشیا موجود بیشتر از 5 سانتی متر فاصله داشته باشد.
 •  ولوم تایمر ماشین لباسشویی بکو را هنگام فرآیند شستشو تغییر ندهید.
 • در صورتی که نیاز به تغییر برنامه شستشو دارید قبل از هر اقدامی ابتدا لباسشویی را خاموش کنید.
 • اگر ماشین لباسشویی شما خاموش است و نیازی به استفاده از آن ندارید ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • با استفاده از یک پارچه نرم رطوبت اطراف لاستیک درب ماشین لباسشویی بکو را خشک نمایید .
 • به صورت دوره­ای محل اتصال شلنگ­های تخلیه و ورودی را بررسی کنید.
 • بعد از اتمام فرآیند شستشو لباس­ها را از دیگ خارج کنید و درب را باز بگذارید.
 • باقی ماندن رطوبت در محفظه سبب تولید قارچ و میکروب خواهد شد.
 • گاهی بدون بارگیری لباس با استفاده از یک ماده حلال کلسیم فرآیند شستشو را انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • به مرور زمان محفظه جا پودری دچار رسوب می­شود هر چند وقت یکبار محفظه جا پودری را بشویید.
 • حداقل یک ساعت بین هر دو شستشو به ماشین استراحت بدهید.
 • هرگز وظیفه تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان را به دست افراد ناوارد و تعمیرکار غیرمجاز نسپارید.
 • بیش از حد از مواد شوینده استفاده نکنید.
 • زیپ لباس ها را قبل از انداختن داخل لباسشویی بکو ببندید.
 • قبل از انداختن لباس داخل لباسشویی دکمه ها را باز کنید.
 • بیش از حد از سفیدکننده ها استفاده نکنید.

بدیهی است که برخی از اشکالات و عیوب ماشین لباسشویی توسط خود تان قابل حل است و در صورت داشتن آگاهی کافی از برند لباسشویی،کاربر قادر به رفع ایراد خواهد بود اما در اکثر موارد الزاماً نیاز به مراجعه تعمیرکار متخصص و تعمیر ماشین لباسشویی توسط وی می باشد.اگر می خواهید تعمیر لباسشویی بکو را به دست افراد متخصص بسپارید تعمیرکاران متخصص در مرکز بهین سرویس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی بکو پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال  در اصفهان :

زمانی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال دارید که یکی از مشکلات زیر در لباسشویی شما رویت شود :

 • خشک کن لباسشویی کار نمی کند
 • درب باز و بسته نمی شود
 • موتور لباسشویی سوخته
 • سه نظام دچار مشکل شده
 • بدنه لباسشویی برق دارد
 • تایمر لباسشویی خراب شده
 • لاستیک دور درب خراب شده
 • تسمه ماشین لباسشویی پاره شده
 • نچرخیدن دیگ لباسشویی
 • لباسشویی روشن نمی شود
 • لباسهارا خوب نمی شوید
 • صدای غیر معمول می دهد

سرویس ماشین لباسشویی آبسال:

سرویس ماشین لباسشویی آبسال اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود و همچنین از شوینده و جرم گیر استاندارد استفاده کنید ماشین لباسشویی شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.در زمان سرویس لباسشویی آبسال توسط سرویس کاران بهین سرویس تمامی تسمه ها و اتصالات موتور مثل بلبرینگ ها، چرخ دنده ها و سه نظام چک و روغن کاری شده و کاسه نمد آنها تعویض می شود، شلنگ، لوله ها و دیگ برای پوسیدگی و رفع نشتی اتصالات بررسی می شوند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام مراحل شست و شو و آبکشی آزمایش و عیب یابی می شود و ایرادهای موجود رفع می شوند.

رفع خرابی ماشین لباسشویی آبسال :

نگران نباشید، تکنسین‌های بهین سرویس می‌توانند در زمان تعیین شده توسط شما ضمن مراجعه به محل، عیب‌یابی صحیح و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال اصفهان را بدون انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام دهند. در صورت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی منتقل خواهد شد. تعمیرکاران ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی آبسال با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات زیر مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آبسال هستید، با ما تماس بگیرید:

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی آبسال پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی آبسال  در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان :

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان  (DAEWOO) به صورت کامل همراه با بررسی تمام ایرادات ماشین لباسشیویی دوو و نحوه رفع ایرادات ماشین لباسشویی دوو به صورت کامل ، با بهین سرویس همراه باشید تا بتوانید خودتان مشکلات ماشین لباسشویی خود را برطرف کنید.

نکات مهم در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان :

هنگامی که می خواهید نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود اقدام کنید لازم است در خصوص دستگاه خود اطلاعات کافی را داشته باشید.

باید بتوانید به اپراتور مدل دستگاه وظرفیت آن را اعلام کنید این اطلاعات در دفترچه راهنمای لباسشویی شما ذکر شده است.

هنگام مراجعه کارشناسان آن ها را به محل استقرار ماشین لباسشویی هدایت کنید و کلیه ایرادات دستگاه را برای آن ها شرح دهید تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این صورت سریعتر انجام خواهد شد.

پس از عیب یابی بخواهید به شما هزینه تعمیر را اعلام کنند و پس از توافق بخواهید رفع عیب انجام شود.

پس از تعمیرماشین لباسشویی دوو نسبت به عملکرد صحیح دستگاه خود اطمینان حاصل کنید و هزینه تعمیر را پرداخت کنید.

 

اهمیت نگهداری در پیشگیری تعمیر ماشین لباسشویی دوو :

برای اینکه دیرتر به تعمیر ماشین لباسشویی دوو نیاز پیدا کنید لازم است نسبت به نظافت دستگاه خود حساس باشید، بیش از اندازه و ظرفیت از آن استفاده نکنید. همیشه استفاده نادرست از ماشین لباسشویی عامل اصلی خرابی این دستگاه است.

پس از هر بار استفاده ماشین لباسشویی دوو خود را از برق خارج کنید و اجازه دهید داخل دستگاه کاملا خشک شود. از پودر شستشوی با کیفیت به مقدار لازم استفاده کنید.

نسبت به بررسی دوره دستگاه خود اقدام کنید تا کمتر به خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان نیاز داشته باشید.به این ترتیب در هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی دوو به میزان قابل توجهی صرفه جویی خواهید کرد.

 

عیب یابی لباسشویی دوو:

در زیر عیب یابی لباسشویی دوو با بررسی های اولیه و بررسی تخصصی دستگاه ارائه شده است. قبل از تماس با تعمیرکار می توانید خودتان بررسی های اولیه را انجام دهید.

چرا ماشین لباسشویی دوو شروع به کار نمی کند  ؟

• آیا خرابی در برق وجود دارد؟
• آیا سیم برق به طور صحیح به یک خروجی برق متصل است؟
• آیا قدرت را روشن کردید؟
• دکمه Start / Pause را فشار داده اید؟
• آیا میزان مجاز لباس برای شستشو در لباسشویی وجود دارد؟

چرا آب وارد لباسشویی دوو نمیشود ؟

 • آیا شلنگ ورودی را وصل کرده اید و شیر آب را باز کرده اید؟
  • آیا شیلنگ ورودی یا شیر آب یخ زده است؟
  • آیا آب قطع شده است؟
  • آیا مواد خارجی وجود دارد که فیلتر شلنگ ورودی را مسدود کند؟

چرا ماشین لباسشویی دوو تخلیه نمی کند ؟

•آیا شلنگ تخلیه یخ زده یا مسدود شده است؟
•شلنگ تخلیه خم شده یا تغییر شکل داده شده است؟
•آیا انتهای شلنگ تخلیه در آب غوطه ور شده است؟
•آیا در داخل فیلتر تخلیه خاک زیاد وجود دارد؟

چرا ماشین لباسشویی دوو چرخش ندارد ؟

• آیا لباس درام در یک طرف جمع شده است؟
• آیا لباسشویی در یک سطح ناهموار نصب شده است یا دارای لرزش است؟

چرا ماشین لباسشویی دوو در طول کارکرد متوقف می شود ؟

•  آیا فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده است؟
• آیا پمپ تخلیه کار می کند؟
• آیا از مقدار مناسب مواد شوینده استفاده کرده اید؟
•آیا شیلنگ تخلیه بالاتر از 1 متر قرار دارد؟

چرا ماشین لباسشویی دوو کار نمی کند ؟

•آیا درب باز است؟
•آیا مهر و موم درب سالم است؟
•آیا لباس هایی برای شستشو در ماشین وجود دارد؟

چرا ارتعاش و بیش از حد پر سر و صدا در لباسشویی دوو شنیده میشود ؟

•آیا لباسشویی در یک زمین ناهموار نصب شده است؟
•آیا همه پیچ و مهره های حمل و نقل حذف شده اند؟

نحوه تشخیص مشکلات ماشین لباسشویی دوو 

ماشین لباسشویی های مدرن حاوی یک تایمر کامپیوتری هستند و این مسئول کنترل تمام مدارهای مختلف در دستگاه است، مانند مدار تخلیه و مدار حرارت.

اگر شما مشکوک هستید که در یکی از مدارهای موجود در دستگاه شما مشکل وجود دارد، معمولا همه اجزای مدار را آزمایش کنید و پس از آن اگر مشکل رفع نشد به بررسی قسمت کنترل پنل بپردازید.

به عنوان مثال، برای مشکل در مدار تخلیه، شما می توانید پمپ تخلیه و سیم کشی را چک کنید، در حالی که برای سیستم گرمایش شما المنت، ترموستات و سیم کشی را بررسی می کنید.
سپس اگر متوجه شدید که مشکل هنوز در مدار قرار دارد، متاسفانه، معمولا آزمایش عیب یابی بسیار دشوار است و ممکن است لازم باشد که کنترل برد را جایگزین کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی دوو پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج اصفهان :

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بهین سرویس  از بهترین و دانش آموخته ترین کادر اجرایی تعمیر ماشین لباسشویی ارج بهره گرفته است. با تکیه بر بیش از 50 سال سابقه مفید و ارزشمند خود در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی توانسته خدمات تخصصی و پیشرفته تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را با دریافت کد  تعمیرگاه مجاز به مشتریان این شرکت ارائه کند.

از خدمات این شرکت می توان به تعمیرات 24 ساعته در کمترین زمان اشاره کرد که در راستای تعهدات بهین سرویس به مشتریان خود می باشد. انجام تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در محل زندگی و یا کار مشتریان به منظور کاهش هزینه های حمل و نقل و استهلاک ماشین لباسشویی از دیگر خدمات این مجموعه است.

حتی به منظور تامین نیاز مشتریان این کارخانه خدمات عیب یابی ماشین لباسشویی ارج در مراکز های مختلف و تعمیرکارماشین لباسشویی ارج  در اصفهان ارائه می شود.

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ارج شامل موارد زیر است:

 • تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل
 • تعمیر و تعویض تایمر، لاستیک درب، دیگ، کاسه نمد، شیربرقی و هیدروستات، میکروسوئیچ و پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ارج
 • جرم گیری
 • تعویض فیلتر لباسشویی ارج
 • استفاده از تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده
 • استفاده از قطعات فابریک و اصل ارج
 • ارائه فاکتور رسمی شرکت

برخی از مزیت های خدمات تعمیر لباسشویی ارج در محل عبارتند از:

 • عدم نیاز به مراجعه به نمایندگی
 • عدم نیاز به جابجایی دستگاه به نمایندگی
 • حذف هزینه ها و صدمات ناشی از جابجایی دستگاه
 • صرفه جویی بالا در هزینه ها و زمان تعمیرات ماشین لباسشویی ارج
 • امکان مشاهده تمام موارد انجام شده تعمیرات لباسشویی ارج توسط کاربر

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی ارج پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی ارج در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی بهی:

اگر ماشین لباسشویی بهی شما خراب شده است نگران نباشید، بهین سرویس جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در خدمت شما می‌باشد. گروه ما متشکل از تکنسین‌های باسابقه و آموزش دیده تعمیر ماشین لباسشویی بهی می‌باشند. هیچ فرقی نمی‌کند ماشین لباسشویی نیاز به نصب، سرویس و تعمیر تخصصی داشته باشد، می‌تواند با ما تماس بگیرید. ویژگی اصلی ما تعمیر تخصصی با هزینه‌ی مناسب و استفاده از قطعات یدکی اصلی می‌باشد، تا لوازم خانگی بهی شما، مثل همیشه درست کار کند.

در قسمت زیر به برخی از عیوب متداول در ماشین لباسشویی بهی که پرسنل این مرکز در سالهای گذشته جهت رفع آن اقدام نموده اند و دلایل آن اشاره می نماییم
1- لباسشویی بهی آبگیری نمی کند:
آبگیری نکردن در لباسشویی بهی می تواند به دلایل خرابی قفل در ماشین لباسشویی ، خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی ، تا شدن شلنگهای آب ورودی یا جرم گرفتن ورودی شیربرقی لباسشویی و گاها به دلیل خرابی تایمر برنامه ماشین لباسشویی بهی می باشد

2- دستگیره در ماشین لباسشویی خراب شده یا شکسته است:
برای تعمیر یا تعویض دستگیره در با بهترین کیفیت با مرکز نوین سرویس هماهنگ شوید  
3- لباسشویی بهی موقع خشک کردن لباس صدای غیر طبیعی و زیادی می دهد:
خرابی بلیرینگ های دستگاه و گاها سه نظام ماشین لباسشویی باعث ایجاد این صدا های غیر طبیعی می شود این  صدا به مرور زیاد خواهد شد تا یک زمان که کاملا دیگ دیگر قادر به چرخیدن نباشد. در این حالت هزینه تعمیرات عموما به دلیل خراب شدن سه نظام بیشتر خواهد بود لذا پیشنهاد میشود در همان اوایل ایجاد صدای غیر طبیعی از ماشین لباسشویی بهی با کارشناسان تعمیرات لباسشویی این مرکز هماهنگ شوید تا تکنسین تعمیرات در محل حاضر شده و عیب را برطرف سازد.

4- ماشین لباسشویی بهی آب را تخلیه نمی کند:
مسدود شدن مسیر تخلیه یا خرابی پمپ تخلیه می تواند دلایل عمده این عیب باشد . ابتدا فیلتر پایین سمت راست ماشین لباسشویی را باز کرده و تمیز نمایید .چنانچه مشکل تخلیه آب حل نشد با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی بهی پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان را مطالعه کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان :  

تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان توسط  بهین سرویس انجام می گردد .در گذشته، ماشین لباسشویی دوقلو یا نیمه اتوماتیک و دو مخزنه در هر خانه‌ای یافت می‌شد. زیرا پیشرفته‌ترین نوع لباسشویی در بازار به شمار می‌رفت. اما با گذشت زمان، رفته‌ رفته متخصصین تغییراتی را چه از نظر ظاهری و چه کارکرد و قابلیت‌هایی را به آن افزودند.

مشخصات ظاهری و فنی ماشین لباسشویی دوقلو

آشنایی بیشتر با مشخصات ماشین لباسشویی دوقلو:

 • دارای دو مخزن دوقلو
 • رنگ‌ بندی
 • لوله ورودی آب سرد و گرم
 • چرخش موتور بر سرعت تنظیم شده
 • دارای ارتفاع و عمق زیاد
 • زاویه باز و بسته شدن درب لباسشویی
 • اندازه دهانه لباسشویی
 • بدنه از جنس پلاستیک

خرابی ماشین لباسشویی های دوقلو چیست؟

 • لباسشویی دوقلو روشن نمی‌شود.
 • بدنه پلاستیکی لباسشویی دوقلو دچار برق‌گرفتگی است.
 • موتور شستشو و خشک‌کن لباسشویی استارت زده نمی‌شود. (روشن نخواهد شد.)
 • نچرخیدن پروانه همزن
 • هنگام شستن لباس‌ها در لباسشویی دوقلو، لباس‌ها نخ کش و دارای جراحت و پارگی خواهند شد.
 • باز شدن پروانه همزن در هنگام شستن لباس‌ها
 • چکیدن آب از کف مخزن

برندهایی که ما خدمات تعمیر لباسشویی دوقلو آنها را انجام می دهیم

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشوییدوقلو پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان را مطالعه کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر اصفهان :

اگر نیازمند سرویس ماشین لباسشویی دوقلو حایر اصفهان یا تعمیر ماشین لباسشویی حایر در اصفهان هستید، مرکز بهین سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای بهین سرویس حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه نصب لباسشویی دو قلوحایر وتعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان :

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان  در بهین سرویس  با کادر مجرب و تعمیرکاران حرفه‌ای  برای سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی پاکشوما مانند ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در خدمت همشریان عزیز می‌باشد، اگر با مشکلاتی مانند روشن نشدن، کار نکردن، نمایش کد ارور مواجه هستید، می‌توانید از خدمات در محل و فوری ما برخوردار شوید. منصفانه بودن هزینه‌ی تعمیر لوازم خانگی از اصول ما می‌باشد و سعی می‌کنیم با تعمیر قطعه‌ی معیوب به جای تعویض هزینه‌ها را کاهش دهیم. اگر مشکلی برای ماشین لباسشویی پاکشوما شما پیش آمده، جهت تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان در بهین سرویس  اعم از :

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه لباسشویی پاکشوما

تعمیر و تعویض بلبرینگ لباسشویی پاکشوما

تعمیر و تعویض موتور لباسشویی پاکشوما

تعویض لاستیک دور درب لباسشویی پاکشوما

تعمیر و تعویض برد لباسشویی پاکشوما

تعمیر و تعویض تایمر لباسشویی پاکشوما توسط تعمیر کار ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان در بهین سرویس انجام می پذیرد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی پاکشوما پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان :

 انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ ای برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان خیلی مهم است برای همین بهتر است برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان از تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت کمک بگیریم.   بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان  کلیه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیر تخصصی ایندزیت را در محل شما و به صورت فوری در شهر اصفهان ارائه می‌دهد. کلیه تکنسین‌های ما برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت آموزش دیده و حداقل ۱۰ سال سابقه دارند. ما با تعمیر قطعات معیوب هزینه‌ی تعمیرات را به حداقل می‌رسانیم. همکاران ما آماده پاسخگویی به درخواست‌های شما می‌باشند در نتیجه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان را فقط از ما بخواهید.

ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت :

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان توسط متخصصان  و بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان انجام می‌گیرد اما گاهی زمان زیادی لازم است تا متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به تشخیص ایرادهای ماشین لباسشویی پی ببرند در برخی شرایط برای یک مشکل کوچک مجبور می‌شدند کل ماشین لباسشویی را باز کرده و دل و روده‌ی ماشین لباسشویی را خالی کنند تا ایراد را بیابند.

امروزه کار متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در امر تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان بسیار راحت شده است. در صفحه نمایش ماشین‌های لباسشویی امروزه کد خطاهای موجود در داخل ماشین لباسشویی نمایش داده می‌شود، البته گاهی نیز این ارور ها کافی نبوده و حتماً باید از خدمات تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان جهت رفع مشکلات استفاده شود.

متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت که در با کارکرد ماشین لباسشویی آشنا هستند با متوجه شدن این خطا جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت فقط قسمت مورد نظر را مورد بررسی قرار می‌دهند و به تعمیر لباسشویی ایندزیت در زمان کم می‌پردازند.

حال برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز به شناخت ارور های رایج ماشین لباسشویی دارید تا در صورت رو به رو شدن با این خطاها بتوانید به حل مشکلات در امر تعمیر لباسشویی ایندزیت بپردازید.

کدF01 خطای مدار الکترونی است که کارکرد ماشین لباسشویی را قطع می‌کند که باید هرچه سریعتر توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر شود.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان :

جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان  ، بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان  با دارا بودن تعمیرکاران حرفه‌ای، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تمام نقاط اصفهان می‌باشد. تعمیرکاران باتجربه ما با عیب‌یابی و تشخیص صحیح مشکل ماشین لباسشویی، هزینه‌ی تعمیرات را برای شما کاهش خواهند داد و فقط در مواردی که امکان تعمیر نباشد، قطعه‌ی معیوب تعویض خواهد شد. همچنین ما برای کلیه خدمات ارائه شده ضمانت شش ماهه ارایه می‌دهیم. برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارور ماشین لباسشویی آاگ aeg :

ارور ماشین لباسشویی آاگ aeg یا همان کد خطای لباسشویی آاگ را برای شما عزیزان همراه با دلایل ارور و مراحل عیب یابی در زیر شرح داده ایم تابا اطلاعات و دانش کافی به تعمیر لباسشویی آاگ خود بپردازید .

کد خطای E11 ماشین لباسشویی آاگ :

علت ارور e11 ماشین لباسشویی آاگ : مشکلی در پر کردن محفظه ماشین لباسشویی وجود دارد .
رفع عیب ارور e11 ماشین لباسشویی آاگ : لوله ورودی آب را از نظر پیچ خوردن و تا شدن احتمالی بررسی کنید .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی آاگ پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان را مطالعه کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان :

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ،  یک تعمیر تخصصی است که نیازمند دانش به روز و تجربه کهن جهت دستیابی به نتیجه مطلوب است ، ماشین لباسشویی جز حساس ترین و پر کاربرد ترین لوازم برقی خانگیست که در صورت بروز مشگل تعمیر آن معمولا زمان بر خواهد بود ، اما اگر خواهان عیب یابی ماشین لباسشویی بلومبرگ خود در یک نگاه و تعمیر ان در کمتر از ۲۴ ساعت هستید تعمیر نصب راه اندازی ماشین لباسشویی بلومبرگ خود را ضمن استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکتی به ما بسپارید. تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در اصفهان به علت پیچیدگی قطعات یک تعمیر تخصصی محسوب می شود که باید توسط بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان انجام شود که شما مشتریان عزیز از استفاده قطعات اصلی بهرمند شوید .ماشین لباسشویی به عنوان یک وسیله پرکاربرد ممکن است به مرور زمان نیاز به تعمیر و یا سرویس داشته باشد. برخی افراد ممکن است به اشتباه فکر می­کنند در صورتی که مبلغ بیشتری هنگام خرید پرداخت کنند دیگر ماشین لباسشویی آن­ها نیاز به تعمیر و یا سرویس دوره­ ای نخواهد داشت. 

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در ارورهای ماشین لباسشویی بلومبرگ بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان :

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان از جمله تخصصی ترین بخش تعمیرات لوازم خانگی بهین سرویس بوده و نیاز به تجربه بالای تکنسین دارد.  کارشناسان بهین سرویس علاوه بر تخصص بالا ، به صورت دوره ای از جدیدترین تغییرات ماشین های لباسشویی بوش مطلع می گردند. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات لباسشويي بوش با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی بوش پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان را مطالعه کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان :

تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان به دلیل وجود زیاد این دستگاه ها در خانه های شهروندان اصفهانی باید سریع و به موقع انجام شود. ماشین لباسشویی یکی از مهمترین وسایل برای خانه و خانم های خانه دار محسوب می شود و می بایست این دستگاه همیشه به درستی کار کند. خراب کار کردن ماشین های لباسشویی باعث خسارت دیدن به لباس هایی می شود که شما با آنها بهتر دیده می شوید. پس باید همیشه مراقب سلامت ماشین لباسشویی های خود باشیم. در این میان ما در این مطلب قصد داریم در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان صبحت کنیم و پیشنهادات خود را در زمینه ی تعمیر و سرویس این دستگاه ها به شما بدهیم. با ما همراه باشید.

خرابی ماشین لباسشویی های دوقلو چیست؟

 • لباسشویی دوقلو روشن نمی‌شود.
 • بدنه پلاستیکی لباسشویی دوقلو دچار برق‌گرفتگی است.
 • موتور شستشو و خشک‌کن لباسشویی استارت زده نمی‌شود. (روشن نخواهد شد.)
 • نچرخیدن پروانه همزن
 • هنگام شستن لباس‌ها در لباسشویی دوقلو، لباس‌ها نخ کش و دارای جراحت و پارگی خواهند شد.
 • باز شدن پروانه همزن در هنگام شستن لباس‌ها
 • چکیدن آب از کف مخزن

موارد گفته شده در بالا، از موارد مهمی هستند که در لباسشویی دوقلو امکان خرابی آن‌ها وجود دارد.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما بخوانید ، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک در اصفهان :

تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک در اصفهان یکی از موضوعات درد سرساز است که اگر به موقع اقدام نشود مجبور می شوید، زحمت شستشن لباس ها را خودتان به جان بخرید! تعمیرات ماشین لباسشویی در محل اصفهان در زمانی که دستگاه به مشکل برمی خورد امری جدی است! اما برای سرویس ماشین لباسشویی باید چه مواقعی اقدام نمود؟ شاید لباسشویی شما روشن نمی شود! یا شستشوی لباس ها با لرزش و صدای زیاد همراه است، شاید هم لباس هایتان بدون هیچ مشکلی شسته شده، منتها درب ماشین لباسشویی باز نمی شود!

 متداول ترین خطاهای موجود در ماشین های لباسشویی را مشاهده خواهید کرد:

 • خطای F04 در لباسشویی آریستون بخاطر مشکل در هیدروستات است. برای تعمیر آن باید حتما از سرویسکار حرفه ای کمک بگیرید.
 • خطای F2 برای ماشین های لباسشویی بخاطر مشکل در تخیله آب صورت می گیرد که در این صورت شما نیاز به عوض کردن پمپ تخلیه دارید که این کار نیز باید توسط تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی انجام شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد ارورهای ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک، پیشنهاد می‌کنیم سری به وبلاگ ما در قسمت تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک در اصفهان در سایت بزنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در اصفهان :

تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در اصفهان  توسط  بهترین تعمیرکار لباسشویی در اصفهان صورت می گیرد. ما لباسشویی توشیبا شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد. اگر لباسشویی شما خراب شده در هر نقطه از اصفهان که هستید جهت تعمیرماشین لباسشویی توشیبا در اصفهان در محل با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا دراصفهان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

ارور های ماشین لباسشویی توشیبا:

لیست خطا های ماشین لباسشویی توشیبا

کد خطا E1

شرح خطا: ایا چیزی غیرمعمول مربوط به ان وجود دارد؟ شلنگ زهکشی – ایا شلنگ زهکشی به خوبی نصب شده است؟ ایا شلنگ زهکشی دروغ میگویند؟ ایا شلنگ زهکشی یخ زده است؟ ایا شلنگ زهکشی شکسته است؟ ایا استین در انتهای شلنگ زهکشی است؟ غوطه ور شده در اب شلنگ زهکشی توسط ماسه

کد خطا E21

شرح خطا: درب لباسشویی باز است- درب لباسشویی را ببندید – میکروسوئیچ را چک کنید

کد خطا E23

شرح خطا: میکروسوئیچ را چک کنید فرمان اجرا به برد ارسال نمیشود – درب و اتصالات همچون میکروسوئیچ را چک کنید

کد خطا E31

شرح خطا: میکروسوئیچ را چک کنید فرمان اجرا به برد ارسال نمیشود – درب و اتصالات همچون میکروسوئیچ را چک کنید

 در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی توشیبا پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در اصفهان را مطالعه کنید.

نصب ماشین لباسشویی :

زمانی که شما تازه ماشین لباسشویی تان را خریداری کرده اید و به خانه می‌برید به این فکر می‌افتید که چگونه ماشین لباسشویی خود را نصب کنید و زمان آن رسیده که می‌فهمید به مرکز  نصب ماشین لباسشویی نیاز داریم باید برای شما بگویم که بهین سرویس در کمترین زمان مشاورین تعمیرات نصب ماشین لباسشویی در اصفهان را به محل مورد نظر شما می‌فرستد و شما را برای نصب ماشین لباسشویی تان یاری می­ رساند.
برای نصب صحیح ماشین لباسشویی باید بگوییم که  شما زمانی که طریقه نصب ماشین لباسشویی را نمی دانید به نصاب ماشین لباسشویی نیاز پیدا می‌کنید و آن زمان است که باید با یک شرکت  نصب ماشین لباسشویی معتبر مانند بهین سرویس  تماس بگیرید تا با صرف کمترین هزینه لباسشویی شما را نصب کند.مشاورین نصب ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس کلیه امور مربوط به ماشین لباسشویی در اصفهان از جمله نصب ماشین لباسشویی در اصفهان ، تعمیرماشین لباسشویی در اصفهان ، سرویس ماشین لباسشویی در اصفهان را پشتیبانی می کند.

سرویس ماشین لباسشویی :

سرویس ماشین لباسشویی بهتر است حداقل سالی یک مرتبه انجام شده تا از خرابی ماشین لباسشویی جلوگیری شود. مراقبت از ماشین لباسشویی و رسیدگی به آن باعث افزایش عمر کارکرد ماشین لباسشویی می شود. متخصصین سرویس ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس  با سرویس صحیح و اصولی به شما در کارکرد بهتر ماشین لباسشویی کمک می کند.با انجام به موقع سرویس ماشین لباسشویی در اصفهان سرویس شش ماهه و یا حداقل یک ساله می توان یک مشکل جزیٔی در ماشین لباسشویی را پیش از تبدیل آن به یک مشکل بزرگ و کلافه کننده و دردسرساز رفع کرد و در نتیجه باعث کاهش هزینه های تعمیر و بهره وری بیشتر ماشین لباسشویی می شود.

موارد سرویس ماشین لباسشویی:
 • بررسی شیر الکتریکی ماشین لباسشویی
 • بررسی تایمر ماشین لباسشویی
 • بررسی لاستیک دور درب لباسشویی
 • بررسی کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی
 • بررسی موتور ماشین لباسشویی
 • بررسی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
 • بررسی هیدروستات ماشین لباسشویی
 • بررسی میکروسوییچ ماشین لباسشویی
 • بررسی دیگ ماشین لباسشویی
 • بررسی فیلتر ماشین لباسشویی

 

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی ماشین لباسشویی شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت  ،  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان .

 

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های کولر گازی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر کولر گازی شما می باشند.

بهین سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی تعمیرات

بهین سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی درج شده در فاکتور بر عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های بهین سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه مناسب

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.