تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان به دلیل وجود زیاد این دستگاه ها در خانه های شهروندان اصفهانی باید سریع و به موقع انجام شود. ماشین لباسشویی یکی از مهمترین وسایل برای خانه و خانم های خانه دار محسوب می شود و می بایست این دستگاه همیشه به درستی کار کند. خراب کار کردن ماشین های لباسشویی باعث خسارت دیدن به لباس هایی می شود که شما با آنها بهتر دیده می شوید. پس باید همیشه مراقب سلامت ماشین لباسشویی های خود باشیم. در این میان ما در این مطلب قصد داریم در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان صبحت کنیم و پیشنهادات خود را در زمینه ی تعمیر و سرویس این دستگاه ها به شما بدهیم. با ما همراه باشید.

تعمیرات لباسشویی دوقلو پاکشوما اصفهان :


تعمیرات ماشین های لباسشویی دوقلو شرکت پاکشوما توسط بهترین تعمیرکارلباسشویی دوقلو اصفهان در بهین سرویس انجام می شود. اگر شما یکی از دستگاه های لباسشویی دوقلو پاکشوما را خریداری کرده اید مطمئنا برای تعمیر و سرویس آنها به یک سرویسکار حرفه ای و کارآمد نیاز دارید. بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان با داشتن مراکز مختلف در شهر اصفهان آماده خدمات رسانی به کلیه عزیزانی است که محصولات شرکت پاکشوما را خریداری نموده اند. ماشین لباسشویی های دوقلوی شرکت پاکشوما یکی از بهترین ماشین های لباسشویی دوقلو در بازار ایران است اما مثل هر دستگاه دیگری ممکن است این دستگاه نیز دچار مشکل یا خرابی شود. اگر ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما شما نیز دچار خرابی یا مشکل است می توانید برای تعمیر و سرویس آن با بهین سرویس  تماس بگیرید.

خرابی ماشین لباسشویی های دوقلو چیست؟

  • لباسشویی دوقلو روشن نمی‌شود.
  • بدنه پلاستیکی لباسشویی دوقلو دچار برق‌گرفتگی است.
  • موتور شستشو و خشک‌کن لباسشویی استارت زده نمی‌شود. (روشن نخواهد شد.)
  • نچرخیدن پروانه همزن
  • هنگام شستن لباس‌ها در لباسشویی دوقلو، لباس‌ها نخ کش و دارای جراحت و پارگی خواهند شد.
  • باز شدن پروانه همزن در هنگام شستن لباس‌ها
  • چکیدن آب از کف مخزن

موارد گفته شده در بالا، از موارد مهمی هستند که در لباسشویی دوقلو امکان خرابی آن‌ها وجود دارد.

 

درباره برند پاکشوما :

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما با هدف تولید لوازم‌خانگی بزرگ و کوچک در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد؛ و اکنون پس از چهل پنج سال فعالیت، یکی از برترین تولید کنندگان صنعت لوازم خانگی ایران و خاورمیانه می باشد. خانواده محصولات پاکشوما در چهار گروه محصول یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی و انواع جاروبرقی مطابق با نیازهای بومی کشور ایران و مناطق بازار هدف صادراتی تولید می شوند.در ادامه و طی همکاری با شرکت فیلیپس (Philips) هلند و بعد از آن ال جی (LG) کره جنوبی پاکشوما به توسعه محصول با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی پرداخت.

در حال حاضر کارخانجات این شرکت در مساحتی به وسعت ۲۰۰٫۰۰۰ (دویست هزار) مترمربع مستقر بوده و در آن چندین خطوط تولید مرتبط با گروه محصولات ماشین ظرفشوئی، ماشین لباسشوئی، جاروبرقی و یخچال فریزر در حال فعالیت هستند.گروه پاکشوما با همکاری بزرگترین شرکت های تولیدی لوازم خانگی دنیا از جمله هایر اروپا - ایتالیا (Haier Europe) که مشتمل بر برندهای کندی، هوور و زیرووات می باشد و همچنین کمپانی مایدیا (Midea) به عنوان بزرگترین تولید کننده گروه لاندری- شوینده لوازم خانگی دنیا طبق ارزیابی موسسه فورچن گلوبال (World's #1)  در سال 2017، محصولات خود را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می نماید.

 

ایراد های ماشین لباسشویی پاکشوما :

• ایراد شماره یک: عدم روشن شدن ماشین لباسشویی

در صورت روشن نشدن دستگاه، برای رفع ایراد و تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، باید به سراغ فیوز تعبیه شده در داخل دستگاه و یا سیم متصل کننده و دوشاخه آن و حتی پریزی که دوشاخه را به آن وصل می‌شود، برویم.
به احتمال زیاد ریشه مشکل موجود، به یکی از این قسمت‌های ذکر شده بر می‌گردد و با اصلاح این ایرادها می‌توانیم مجددا ماشین لباسشویی را روشن کنیم.

• ایراد شماره دو: موتور خشک کن لباسشویی دوقلو توان استارت زدن نداشته باشد

ایراد موجود ممکن است به دلیل گریپاژ کردن موتور خشک کن باشد؛ وقتی بلبرینگ‌های موجود در دستگاه بیش از اندازه با هم اصطکاک دارند، این اتفاق پدید می‌آید.
بنابراین باید کاری کنیم تا چرخش بخش روتور تسهیل شود، یا ایراد الکتریکی موتور را یافته و آن را ازبین ببریم و یا این بلبرینگ‌های فرسوده شده را تعمیر و یا تعویض کنیم.
علت استارت نزدن موتور خشک کن لباسشویی دوقلو می‌تواند به خاطر خارج شدن یکی از دو نوع سیم پیچ، یعنی سیم پیچ اصلی و یا فرعی (کمک دهنده) از داخل مدار موجود در دستگاه باشد.
در این صورت برای حل کردن مشکل ابتدا باید نگاهی دقیق به موتور بیندازیم و با شناسایی نوع موتور در صدد حل مشکل برآییم؛ اگر سیم پیچ‌ها به طور کلی سوخته باشند باید دوباره موتور را سیم پیچی کنیم.

 

• ایراد شماره سه: پیکره (بدنه خارجی) ماشین لباسشویی دوقلو برق دارد

اگر یکی از اجزای الکتریکی داخل مدار به بدنه متصل باشند، در این صورت می‌توانیم از چراغ سری برای پیدا کردن این جزء دارای مشکل بهره بگیریم و هر یک از این قطعات را به شکل مجزا مورد بررسی قرار دهیم و برای این کار باید سیم‌هایی را که به هر کدام از این قطعات متصل شده اند را از آن‌ها جدا کنیم.
اگر سیم‌ها و مفتول‌های اتصال دهنده، به پیکره یا بدنه ماشین لباسشویی دوقلو متصل باشند، در بدنه آن برق تولید شده و جریان خواهد یافت.
اگر در نحوه سیم کشی ماشین لباسشویی، سیم‌های لخت شده‌ای را ببینیم که به دلیل ورود بیش از اندازه جریان برق از جانب المنت، روکش آن‌ها تخریب شده است، لذا باید سیم‌های سالم را جایگزین این سیم‌های تخریب شده کنیم.

 

• ایراد شماره چهار: خارج شدن قطرات آب از مخزن شست و شوی ماشین لباسشویی دوقلو

مخزن شست و شو دارای بخشی تحت عنوان “کاسه نمدی” است؛ کاسه نمدی است که میزان آب مصرفی برای شست و شو را در خود جا داده و تنظیم می‌کند. در صورت سوراخ شدن یا ایجاد این دست از مشکلات در کاسه نمدی، باید در صدد تعمیر یا تعویض آن برآییم.

• ایراد شماره پنج: وقتی تایمر شست و شو را تنظیم می کنیم، صدای کار کردن موتور شنیده می‌شود اما همزمان با انتشار این صدا، پروانه نمی‌چرخد:

اگر تسمه‌ای که رابط انتقال نیروهای چرخشی از جانب موتور به مخزن شست و شو است، پاره شود این ارتباط نیز قطع می‌شود و در این صورت باید به همراه تسمه تخریب شده برای خرید تسمه جدید اقدام نماییم.

• ایراد شماره شش: پاره شدن پارچه لباس ها به هنگام شست و شوی آن ها در ماشین لباسشویی

اگر حد فاصل پروانه چرخاننده لباس‌ها در داخل دستگاه نسبت به کف مخزن شست و شوی دستگاه ماشین لباسشویی، بیشتر از اندازه مجاز (در حالت عادی حدود ۲ میلی‌متر) باشد، آنگاه لباس‌ها می‌توانند این فاصله را پر کرده و به هنگام چرخش و حرکت مخزن شست و شوی ماشین لباسشویی، پاره شوند؛ لذا برای تعمیر لباسشویی دوقلو و رفع این مشکل باید این فاصله ایجاد شده را به حد مناسب قبلی برگردانیم.

 

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای ماشین لباسشویی شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در بهین سرویس در تلاش است با عیب یابی ماشین لباسشویی شما، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان انجام گردد و ماشین لباسشویی شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

 

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی ماشین لباسشویی شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت  ،  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ، بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت اصفهان ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان .بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیر لباسشویی بلومبرگ در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ اصفهان  ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان .تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو در اصفهان ، تعمیرات لباسشویی دوقلو پاکشوما اصفهان ، بهترین تعمیرکارلباسشویی دوقلو اصفهان .

 

نظرات کاربران

رحیم
( 1400/10/21 - 15:59 )
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان من از افغانستان این پیام رو فرستادم ماشین لباسشویی من همه جاش درسته آب رو تخلیه میکنه لباس ها رو میشوره همه چی درسته فقط خشک نمیکنه تایمر خشک کن هم کار میکنه فقط سبد داخلش کار نمیکنه ماشین لباس شویی من (دوقلو شرکت پاک شوما) میشه کمک کنید ممنون میشم.
رحیم
( 1400/10/21 - 16:00 )
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان من از افغانستان این پیام رو فرستادم ماشین لباسشویی من همه جاش درسته آب رو تخلیه میکنه لباس ها رو میشوره همه چی درسته فقط خشک نمیکنه تایمر خشک کن هم کار میکنه فقط سبد داخلش کار نمیکنه ماشین لباس شویی من (دوقلو شرکت پاک شوما) میشه کمک کنید ممنون میشم.