تعمیر ماشین لباسشویی بهی

تعمیر ماشین لباسشویی بهی

اگر ماشین لباسشویی بهی شما خراب شده است نگران نباشید، بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بهی در خدمت شما می‌باشد. گروه ما متشکل از تکنسین‌های باسابقه و آموزش دیده تعمیر ماشین لباسشویی بهی می‌باشند. هیچ فرقی نمی‌کند ماشین لباسشویی نیاز به نصب، سرویس و تعمیر تخصصی داشته باشد، می‌تواند با ما تماس بگیرید. ویژگی اصلی ما تعمیر تخصصی با هزینه‌ی مناسب و استفاده از قطعات یدکی اصلی می‌باشد، تا لوازم خانگی بهی شما، مثل همیشه درست کار کند.

درباره شرکت بهی :

شرکت بهی (سهامی خاص) در سال  ۱۳۶۹ تاسیس و به عنوان نماینده انحصاری شرکت Behi ایتالیا، فعالیت خود را در امر واردات و توزیع لوازم خانگی آغاز نمود. شرکت بمنظور گسترش فعالیت های خود در سال ۱۳۷۰ واردات لوازم خانگی با برند Admiral  ساخت ایالات متحده آمریکا را شروع وهمزمان با عقد قرارداد نمایندگی انحصاری، نسبت به توسعه بازار برند تجاری فوق در ایران اقدام نمود. شرکت بهی در سال ۱۳۷۲ بزرگترین نماینده خارجی Admiral شناخته شد. نمایندگی و توزیع لوازم خانگی این برند تازمان تحریم های آمریکا بر علیه ایران در سال ۱۹۹۵ ادامه داشت.

هم اکنون فعالیت های شرکت بهی ایران منحصر به واردات، توزیع و خدمات پس از فروش برند Behi در ایران است. کالا با نام تجاری  Behi بصورت  QEM  در کارخانه های اروپایی و چین (با استانداردای بین المللی) ساخته شده و شرکتی بهی ایران انحصارا وارد کننده محصولات آن میباشد.

محصولات Behi در دو بخش لوازم خانگی بزرگ و کوچک دسته بندی میشود. کالاهای بزرگ شامل یخچال و فریزر، اجاق گاز، لباسشویی، ظرفشویی و کولرگازی است. لوازم خانگی کوچک، طیف وسیعی از محصولات از جمله مایکروفر، کتری برقی، پلوپز و بخارپز، آبمیوه گیری، چرخ گوشت، هواساز، اتو کف سرامیک و استیل، جاروبرقی و ساندویچ ساز را در بر میگیرد.

ماشین لباسشویی بهی شما دچار مشکل شده است؟

نگران نباشید، تکنسین‌های بهین سرویس می‌توانند در زمان تعیین شده توسط شما ضمن مراجعه به محل، عیب‌یابی صحیح و تعمیرات ماشین لباسشویی بهی شما را بدون انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام دهند. در صورت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی منتقل خواهد شد. تعمیرکاران ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی بهی با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات زیر مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بهی هستید، با ما تماس بگیرید:

  • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
  • ماشین لباسشویی بهی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
  • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
  • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
  • ماشین لباسشویی بهی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
  • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
  • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
  • ماشین لباسشویی بهی نشتی آب دارد.
  • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
  • ماشین لباسشویی بهی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

 

چه زمانی نیاز به تعمیر لباسشویی بهی پیدا میکنید؟

زمانیکه دستگاه شما به هر علتی دچار مشکل شده باشد و یا مانند بسیاری از مشترکین ما نیاز به سرویس ادواری دارید.

همان طور که میدانید دستگاه هایی که از نمایندگی بهی تازه خریداری میشوند برای نصب آن باید

به دفترچه ضمانت که همراه دستگاه ارسال میشود زنگ زده شود.

اما اگر از نمایندگی لباسشویی بهی خریداری نکرده اید و یا دستگاه بدون ضمانت و دست دوم خریداری کرده اید.

میتوانید با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بهی در اصفهان  تماس گرفته و علاوه بر نصب مجدد دستگاه خود دستگاه شما چک شود

و بدانید که قبلاً دستگاه مشکلی دارد و یا نه میتوانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

 

ایرادات ماشین لباسشویی بهی و رفع آن :

تخلیه نشدن آب لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی بهي ممکن است به دلیل عدم تخلیه آب لباسشویی به نمایش گذاشته شده باشد. از دلایل رخ دادن این ارور می‌توان به خراب بودن پمپ تخلیه، مسدود بودن شلنگ تخلیه و خرابی برد دستگاه اشاره کرد.

نحوه برطرف کردن مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی

در صورتی که آب لباسشویی تخلیه نمی‌شود باید وضعیت پمپ تخلیه را بررسی کرده و در صورت نیاز پمپ را تعویض کنید. سپس باید عواملی که سبب مسدود شدن شلنگ تخلیه شده‌اند را برطرف نمایید. پس از آن باید عملکرد برد لباسشویی را بررسی کرده و از قطع نبودن سیم‌های ارتباطی اطمینان حاصل کنید.

سرریز آب لباسشویی

سرریز آب نیز یکی از انواع  ارور ماشین لباسشویی بهي است. این ارور  به دلیل خراب بودن شیر برقی لباسشویی، عدم تخلیه آب و بروز مشکل در سنسور تنظیم سطح آب رخ می‌دهد.

نحوه برطرف کردن مشکل سرریز آب لباسشویی

جهت برطرف کردن این ارور لباسشویی بهي ابتدا باید وضعیت شیر برقی لباسشویی را چک کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید، سپس باید وضعیت پمپ تخلیه را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. در صورتی که سنسور تنظیم سطح آب نیز به درستی عمل نمی‌کند باید آن را با سنسور سالم جایگزین کنید.

 

بسته نشدن درب لباسشویی

اگر  ارور ماشین لباسشویی بهي به دلیل بسته نشدن درب لباسشویی رخ داده باشد، ممکن است میکروسوییچ درب لباسشویی خراب شده باشد. همچنین در صورتی که عملکرد برد لباسشویی دچار مشکل شده باشد و فرمان بسته شدن درب صادر نشود نیز این ارور رخ می‌دهد.

نحوه برطرف کردن مشکل بسته نشدن درب لباسشویی

جهت برطرف کردن این ارور لباسشویی بهي باید عواملی که مانع از بسته شدن درب می‌شوند را برطرف کنید. سپس باید وضعیت میکروسوییچ درب را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. همچنین باید وضعیت برد لباسشویی و سیم‌های ارتباطی نیز چک شده و مشکلات احتمالی برطرف شوند.

آبگیری نکردن لباسشویی

در صورتی که  ارور ماشین لباسشویی بهي به دلیل آبگیری نکردن دستگاه رخ دهد، امکان دارد که شیر برقی دچار مشکل شده باشد یا این که سنسور تنظیم سطح آب لباسشویی از کار افتاده باشد. همچنین بسته بودن شیر آب لباسشویی و مسدود بودن فیلتر ورودی آب نیز می‌تواند از دیگر دلایل آبگیری نکردن لباسشویی باشد.

نحوه برطرف کردن مشکل آبگیری نکردن لباسشویی

جهت برطرف کردن این ارور لباسشویی بهي باید ابتدا باز بودن شیر آب لباسشویی را چک کنید و از سالم بودن شیر برقی اطمینان حاصل نمایید. سپس باید عواملی که سبب مسدود شدن فیلتر ورودی شده‌اند برطرف کرده و خم نبودن شلنگ ورود آب را بررسی کنید. در مرحله آخر نیز باید سنسور تنظیم سطح آب، برد لباسشویی و وضعیت سیم کشی دستگاه را بررسی کنید و مشکلات احتمالی را برطرف نمایید.

سر و صدای زیاد لباسشویی

در صورتی که لباسشویی سر و صدای زیادی دارد، ارور ماشین لباسشویی بهي می‌تواند به دلیل نامتوازن بودن بار لباسشویی یا تراز نبودن دستگاه رخ داده باشد.

نحوه برطرف کردن مشکل سر و صدای زیاد لباسشویی

جهت برطرف کردن سرو صدای لباسشویی بهي باید لباسشویی را از برق جدا کرده و لباس‌های درون آن را خارج کنید. در صورتی که لباس‌ها گره خورده‌اند باید آن‌ها را جدا کنید و در صورتی که لباس‌ها بیش از وزن تعین شده برای لباسشویی هستند باید آن‌ها را به دو بخش تقسیم نمایید. همچنین باید پایه‌های لباسشویی را بررسی کنید و آن را به گونه‌ای بر روی زمین قرار دهید که دستگاه تراز باشد.

 

گرم نشدن آب لباسشویی

اگر هنگام شستشوی لباس‌ها آب گرم نمی‌شود، این  ارور ماشین لباسشویی بهي به خراب بودن المنت یا هیتر لباسشویی مربوط می‌شود. همچنین در صورتی که سنسور تنظیم دمای لباسشویی خراب شده باشد یا ارتباط بین برد و هیتر قطع باشد، دمای آب جهت شستشوی لباس‌ها گرم نخواهد شد.

نحوه برطرف کردن مشکل گرم نشدن آب لباسشویی

جهت برطرف کردن این ارور لباسشویی بهي باید وضعیت المنت یا هیتر لباسشویی را چک کرده و در صورت نیاز المنت را تعویض کنید. همچنین باید سیم‌های ارتباطی بین المنت و برد و وضعیت سنسور تنظیم دما نیز بررسی شده و مشکلات احتمالی برطرف شوند.

 

چرا برای خدمات لوازم خانگی بهی مجموعه بهین سرویس را انتخاب نمایید :

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ  ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی دوو اصفهان ، تعمیرات لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان ، تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان .

نظرات کاربران

حسین ابراهیمی
( 1400/11/18 - 21:10 )
سلام نحوه باز کردن دسته تایمر چگونه است
حسین ابراهیمی
( 1400/11/18 - 21:10 )
سلام نحوه باز کردن دسته تایمر چگونه است