نحوه شستن ماشین لباسشویی

نحوه شستن ماشین لباسشویی

نحوه شستن ماشین لباسشویی را برای شما توضیح دادیم که اگر دانش فنی نحوه شستن ماشین لباسشویی دارید آن را انجام دهید. اگر لباسشویی شما خراب شده در هر نقطه از اصفهان که هستید جهت تعمیرماشین لباسشویی در اصفهان در محل با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و مرکز تعمیر لباسشویی دراصفهان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید : تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان  

تمیز کردن ماشین لباسشویی هم به نوبه ی خودش جایگاه ویژه ای در چک لیست کار نظافت منزل قرار دارد. ولی در سوی دیگر می‌توان به جرات گفت که کسانی هم هستند که تا به حال ماشین لباسشویی خود را تمیز نکردند.همانند دیگر اقدامات تمیزکاری و نگهداری وسایل برقی مثل جرم گیری اتو بخار و موارد مشابه زدودن آلودگی و جرم از دیگ شستشوی این وسیله پرکاربرد در عملکرد آن تاثیر بسزایی دارد.

اجزای ماشین لباسشویی که باید تمیز کرد :

 • لاستیک درب ماشین لباسشویی
 • محفظه جاپودری ماشین لباسشویی
 • فیلتر ماشین لباسشویی
 • درب ماشین لباسشویی
 • محفظه دیگ ماشین لباسشویی

تمیز کردن لاستیک جهت شستن ماشین لباسشویی:

در مقاله نحوه شستن ماشین لباسشویی ( نحوه تمیز کردن ماشین لباسشویی ) به اهمیت تمیز کردن لاستیک درب این دستگاه پرداخته ایم. هنگامی که کار لباسشویی تمام میشود باید به غیر از آب و رطوبتی که همچنان داخل مخزن موجود است قطرات آب داخل لاستیک دور درب لباسشویی نیز وجود دارند بنابراین باید پس از پایان عملکرد درب لباسشویی باز بگذارید تا ان رطوبت کاملا خشک شود در غیر این صورت پس از مدتی برروی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی لکه های سیاهی مشاهده میکنید که کپک لاستیک دوردرب لباسشویی نامیده میشوند.

 • برای تمیز کردن این لکه ها باید از نصف پیمانه مایع سفیدکننده و نصف پیمانه آب استفاده نمایید.
 • ابتدا لاستیک را کاملا خشک نمایید.
 • سپس محلول را با استفاده از یک اسفنج بر روی لاستیک بزنید واجازه دهید چند دقیقه بماند.
 • سپس با استفاده از یک دستمال خیس مایع را پاک کرده و با دستمالی دیگر آن را خشک کنید.

در اینجا با نحوه تمیز کردن لاستیک ماشین لباسشویی آشنا شده اید ، حالا چنانچه لاستیک لباسشویی شما پاره شد ، چه باید کرد؟

از آنجایی که بهین سرویس مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می باشد، این اطمینان را به شما می دهیم تا دستگاه شما را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر خواهیم کرد. کافیست همین الان با شماره 09130332578  تماس بگیرید.

محفظه جاپودری

برای این کار ابتدا باید محفظه جاپودری ماشین لباسشویی را به ارامی خارج کرده و با استفاده از یک اسکاج و یا مسواک آغشته به یک ماده شوینده ملایم (می توانید از مقداری سرکه هم استفاده کنید) آن را بشویید و پس از خشک شدن محفظه را در جای خود قرار دهید.

بخوانید :تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان 

محفظه داخلی ماشین لباسشویی

برای تمیز کردن محفظه دیگ ماشین لباسشویی و ضد عفونی کردن ماشین لباسشویی به دلیل وجود حفره‌ های بسیار می‌ توانید از جوش شیرین یا قرص‌ های تمیز کننده ماشین لباسشویی استفاده کنید. حالا ماشین را روشن کنید تا به صورت خالی کار کند. بهترین دما برای این کار استفاده از آب 60 درجه است.

 برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید : تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در اصفهان

نحوه ضدعفونی کردن لباسشویی

با مقاله نحوه شستن ماشین لباسشویی درمرکز بهین سرویس همراه باشید : روش ضد عفونی کردن ماشین لباسشویی یکی دیگر از نکاتی است که در تمیزکردن ماشین لباسشویی باید آن را آموزش ببینید.باید بدانید که در صورت ضدعفونی نکردن وتمیز نکردن ماشین لباسشویی دچار مشکل بوی نامطبوع ماشین لباسشویی میشوید.

 • برای این کار ابتدا باید محفظه جاپودری ماشین لباسشویی را به آرامی خارج نمایید.
 • سپس با استفاده از یک اسکاج و یا مسواک آغشته به یک ماده شوینده ملایم آن را شستشو دهید.
 • پس از خشک شدن محفظه را در جای خود قرار دهید.
 • سپس باید فیلتر ماشین لباسشویی راچک کنید و آن را تمیز کنید.
 • حتی در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
 • پس از فیلتر باید لاستیک دور درب را تمیز کنید که قبلا توضیح داده شده است.

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

 • نحوه تمیز کردن ماشین لباسشویی با جوش شیرین

  در مقاله نحوه تمیز کردن ماشین لباسشویی به اهمیت روش سنتی جوش شیرین پرداخته ایم.

  استفاده از جوش شيرين یکی از روشهای رایج در نحوه تمیز کردن ماشين لباسشويی است که خانم ها از آن استفاده ميکنند . کپک را با جوش‌شيرين از ماشین لباسشویی به راحتی میتوانید حذف کنيد .

  • برای اینکار فقط کافیست مقداری جوش شیرین را بر روی قسمت استیل ماشین لباسشویی بریزد.
  • پس ازگذشت چند دقیقه لباسشویی را با آب گرم روشن کنید.
  • پس از پایان عملکرد دستگاه درب لباسشوییی را باز بگذارید تا خشک شود .
  • این کار نه تنها کپک ماشین لباسشویی را از بین میبرد بلکه از بوی نامطبوع دستگاه نیز جلوگیری میکند.

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان

نکاتی مهم در مورد لباسشویی که حتما باید رعایت کنید

 • شست و شو در دمای پایین، جرم ها و باکتری هایی که در ماشین لباسشویی ایجاد می شوند را از بین نمی برد. حداقل یک بار در ماه با دمای بالای 60 درجه سانتیگراد (و ترجیحاً 90 درجه) لباس بشویید، تا ماشین شما ضد عفونی شود.
 • کپک در محیط های مرطوب رشد می کند. پس همیشه در ماشین لباسشویی را بعد از شستن لباس ها باز بگذارید تا خوب خشک شود. در ضمن هیچ وقت نگذارید لباس های خیس داخل ماشین لباسشویی بمانند.
 • اگر از ماشین لباسشویی خود برای شستن لباس نوزاد استفاده می‌کنید، مراحل شست‌ و‌ شوی ماشین لباسشویی را ترجیحا هر هفته انجام دهید.
 • استفاده بیش از حد از شوینده ها هم می تواند موجب ایجاد کپک شود. حجم شوینده را متناسب با مقدار لباس ها و کثیفی ان ها انتخاب کنید.
 • بعد از هربار شست شوی لباس ها و بعد از تخلیه لباس ها از ماشین لباسشویی واشر چرمی را با یک دستمال نخی کاملا خشک و تمیز کنید.

 

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی ماشین لباسشویی شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ، بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان .

نظرات کاربران