علت باقی ماندن کف در لباسشویی

علت باقی ماندن کف در لباسشویی

علت باقی ماندن کف در لباسشویی را برای شما توضیح دادیم که اگر دانش فنی علت باقی ماندن کف در لباسشویی دارید آن را انجام دهید. اگر لباسشویی شما خراب شده در هر نقطه از اصفهان که هستید جهت تعمیرماشین لباسشویی در اصفهان در محل با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و مرکز تعمیر لباسشویی دراصفهان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید : تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان 

علت باقی ماندن کف در لباسشویی:

  •  استفاده بیش از حد از شوینده 

شاید با خود تصور کنید که هرچه شوینده بیشتری بریزید لباس‌های تمیزتری را تحویل خواهید گرفت در حالی که این باور کاملا اشتباه است. پیشنهاد می‌شود که میزان شوینده خود را بر اساس تعداد لباس‌ها و میزان کثیفی تنظیم کنید و برای میزان دقیق‌تر آن بهتر است از دستورالعمل نوشته شده روی شوینده کمک بگیرید. اگر بیشتر از حد نیاز از شوینده استفاده کنید کف زیادی در داخل دیگ تولید می‌شود که با سیکل آبکشی از بین نمی‌رود. 
نکته: لازم به ذکر است که پارچه‌های بزرگ و نازکی مثل پارچه حریر پرده‌ها، اگرچه ممکن است دیگ را کاملا پر کنند اما به دلیل کثیفی کم و نازک بودن بافت خود نیاز به شوینده زیادی ندارند.

از آنجایی که بهین سرویس مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می باشد، این اطمینان را به شما می دهیم تا دستگاه شما را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر خواهیم کرد. کافیست همین الان با شماره 09130332578  تماس بگیرید.

  •  استفاده از برنامه شستشوی کوتاه مدت 

در برخی از مواقع علت کف زیاد ماشین لباسشویی به استفاده از برنامه کوتاه مدت شستشوی لباسشویی باز می‌گردد. در این حالت سیکل آبکشی بسیار کوتاه است و کف‌ها به طور کامل از روی لباس برده نمی‌شوند. برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است از برنامه‌های بلندمدت‌تر استفاده کنید و یا گزینه آبکشی اضافی را انتخآب نمایید تا کف زیاد ماشین لباسشویی را با خود حل کند. البته این مشکل با ریختن مواد شوینده کمتر تا حد زیادی قابل کنترل است.

بخوانید :تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان 

  •  استفاده از مواد شوینده نامرغوب 

علت ماندن کف در لباسشویی می‌‎تواند به استفاده از مواد شوینده نامرغوب و غیر استاندارد مربوط باشد. برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است از برندهای مطرح در بازار استفاده کنید که تاریخ انقضا آنها نرسیده باشد. استفاده از پودر و مایع شوینده ارزان قیمت و بی کیفیت می‌تواند باعث تولید کف زیاد ماشین لباسشویی در دیگ شود.

 برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید : تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در اصفهان

  •  استفاده از پودر دستی یا صابون 

به یاد داشته باشید که برای شستشو لباس‌های خود در لباسشویی، تنها از شوینده‌های مخصوص ماشین لباسشویی استفاده کنید چرا که شوینده‌های دستی، شامپو و صابون کف بیشتری نسبت به شوینده‌های مخصوص دارند و می‌توانند علت کف زیاد ماشین لباسشویی شما باشند.

  •  وجود آب کمتر از حد لازم  در هنگام آبکشی 

احتمال دارد علت ماندن کف در لباسشویی به کم بودن آب آبکشی به دلیل خراب بودن شیر ورودی دستگاه بازگردد در این حالت کف شوینده بر روی لباس‌های باقی خواهد ماند و لباس کاملا تمیز نخواهد شد.
علت کف نکردن و باقی ماندن مواد شوینده بر روی لباس 
در برخی از مواقع کاربران از کف نکردن مواد شوینده خود گلایه دارند و حتی با باقی ماندن دانه‌های پودر بر روی لباس شسته شده خود مواجه می‌شوند. علت بروز این مشکل می‌تواند به چند مورد بستگی داشته باشد.

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

  •  استفاده از مواد شوینده نامرغوب 

همان طور که گفتیم  بی کیفیت بودن مواد شوینده، علت ماندن کف در لباسشویی است اما در برخی از مواقع کیفیت پایین پودر باعث می‌شود که در آب به خوبی حل نشود و به صورت دانه‌های برف بر روی لباس‌ها باقی بماند.

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان

  • استفاده از برنامه‌های شستشوی با دمای پایین 

اگر دمای آب ماشین لباسشویی بسیار پایین باشد احتمال حل نشدن مواد شوینده و کف نکردن آن وجود دارد. لذا بهتر است از برنامه‌هایی با دمای آب ولرم یا داغ استفاده نمایید. 

  • استفاده از برنامه‌های شستشوی سریع 

از دیگر دلایلی که می‌تواند باعث حل نشدن مواد شوینده و کف نکردن آنها شود، می‌توان به استفاده از برنامه‌های سریع و کوتاه مدت اشاره کرد که اجازه حل شدن کامل به شوینده نمی‌دهد. 

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان

  • خراب بودن دریچه ورودی آب

پنجمین علت جمع شدن کف در ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل خراب بودن دریچه ورودی آب باشد. خراب بودن دریچه ورودی آب ممکن است باعث شود تا آب به اندازه کافی وارد لباسشویی نشود و دستگاه قادر به از بین بردن کف از روی لباس نباشد و کف درون ماشین تجمع پیدا کند. برای رفع این موضوع بهتر است حتما از یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه بخواهید تا تعمیرات دریچه ورودی آب را انجام دهد.

بخوانید:  تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان

  •  ریختن لباس بیش از حد در داخل دیگ 

اگر لباس زیادی در داخل دیگ بریزید فضای کافی برای کف زیاد ماشین لباسشویی نمی‌دهید و دانه‌های شوینده در لابلای لباس‌ها باقی خواهد ماند. بهتر است نیمی از دیگ را برای جابه جایی راحت لباس‌ها و کف کردن مواد شوینده خالی باقی بگذارید. 
 نکته: تمام موارد گفته شده برای علت ماندن کف در لباسشویی مربوط به مواد شوینده و نحوه استفاده از دستگاه بود. لذا شما می‌توانید با دقت در انتخاب شوینده خود، انتخاب بهترین برنامه شستشوی مناسب و ریختن به اندازه شوینده از بروز دوباره این مشکل جلوگیری نمایید. 

چگونه می توان کف را از ماشین ظرفشویی خارج کرد؟

روش های مختلفی برای خارج کردن کف از ماشین لباسشویی وجود دارد. اولین راه برای پاک کردن کف ماشین لباسشویی، شست و شوی ماشین لباسشویی با آب است‌. همچنین می توانید درون مخزن لباسشویی را با آب نمک پر کنید. نمک عامل دیگری است که باعث از بین رفتن کف ماشین لباسشویی می شود. در صورتی که هیچ یک از روش های بالا باعث از بین رفتن کف ماشین لباسشویی نشده باشد، می توانید با کمک اسفنج یا پارچه ای خشک برای پاک کردن کف ماشین لباسشویی اقدام کنید.

دقت داشته باشید که برای پاک کردن داخل ماشین لباسشویی از کف باید در ابتدا پریز را از برق بکشید تا دچار برق گرفتگی نشوید. در ادامه بعد از چند دقیقه درون ماشین لباسشویی را با اسفنج و پارچه به آرامی تمیز کنید.

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی ماشین لباسشویی شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ، بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان .

 

نظرات کاربران