طریقه باز کردن درب ماشین لباسشویی

طریقه باز کردن درب ماشین لباسشویی

طریقه باز کردن درب ماشین لباسشویی سام چگونه است ؟ اگر لباسشویی شما خراب شده در هر نقطه از اصفهان که هستید جهت تعمیرماشین لباسشویی در اصفهان در محل با بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و مرکز تعمیر لباسشویی دراصفهان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

طریقه باز کردن درب ماشین لباسشویی در صورت قفل شدن:

عوامل زیادی در باز نشدن درب ماشین لباسشویی تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی این عوامل و پس از آن به توضیح در مورد طریقه باز کردن درب ماشین لباسشویی در صورت قفل شدن میپردازیم:

  • ممکن است آب درون دیگ لباسشویی شما به صورت کامل تخلیه نشده باشد که در اینصورت با زمان بیشتری دادن به لباسشویی پس از گذشت چند دقیقه مجددا برای باز کردن درب اقدام نمایید.
  • ممکن است قفل کودک ماشین لباسشویی شما فعال بوده باشد که شما نمیتوانید درب آن را باز کنید بدین منظور به بررسی این دکمه پرداخته و پس از آن اقدام به باز کردن درب لباسشویی خود نمایید.
  • ممکن است قفل درب ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد که در اینصورت و باز نشدن درب به کمک ضامن قفل که معمولا در زیر درب ماشین لباسشویی قرار دارد میتوانید اقدام به باز کردن آن نمایید.
  • یکی دیگر از علل باز نشدن درب ماشین لباسشویی خرابی میکروسوئیچ های درب آن میباشد که در اینصورت شما باید ماشین لباسشویی را خاموش نمایید و به آن فرصت دهید پس از گذشت چند دقیقه درب لباسشویی باز میگردد.
  • ممکن است لاستیک دور درب ماشین لباسشویی شما در اثر پارگی و کهنگی در بین درب گیر کرده باشد و مانع از باز شدن درب گردد که در اینصورت با سرد شدن میتوانید درب آن را باز کنید.

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید:  تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان

چرا در ماشین لباسشویی باز نمیشود؟

قبل از آشنایی با مشکلات احتمالی و یافتن راه حل باز نشدن درب ماشین لباسشویی پیشنهاد میکنیم دو مطلب مربوط به نحوه جرم گیری ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید تا در صورتی که سوالاتی در این زمینه نیز داشتید با مطالعه بخش های مربوطه پاسخ خود را بیابید. اما برای پاسخ دادن به این سوال چرا در ماشین لباسشویی باز نمی شود؟ واقعیتی است که شاید همه ما در هنگام استفاده از این لوازم ضروری با آن دسته پنجه نرم کرده ایم.

برخی به دلیل نا آشنا بودن ممکن است خود بدون اطلاع از چیزی دست به کار شوند و باعث آسیب بیشتری به ماشین لباسشویی و قطعات آن شوند اما ما در انزل وب سعی کرده ایم به برخی سوالات و مشکلات احتمالی پاسخ دهیم.

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید :تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان 

درب ماشین لباسشویی باز نمی شود؟ تخلیه کامل صورت نگرفته است:

مهمترین مشکل همین است اینکه در ماشین لباسشویی در بسیاری از برند ها از جمله سامسونگ , ال جی , بوش , اسنوا و یا سایر برند های دیگر باز نمی شود معمولا یک مورد اصلی باعث این مشکل خواهد بود. اگر مثلا در ماشین لباسشویی اسنوا باز نمی شود؟  اولین موردی که شما باید آن را به دقت بررسی کنید این است که آیا درون ماشین لباسشویی شما هنوز آب وجود دارد یا خیر؟

بخوانید : تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان  

چه عواملی سبب باز نشدن درب ماشین لباسشویی میشود؟

عوامل زیادی در باز نشدن درب ماشین لباسشویی نقش دارند که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

  • پوسیدگی و خرابی لولای درب ماشین لباسشویی
  • خرابی و یا شکستگی دستگیره درب لباسشویی
  • خرابی قفل حرارتی ماشین لباسشویی
  • گرم شدن خیلی زیاد فضای درون لباسشویی

تعویض قفل درب ماشین لباسشویی

اگر خوشبختانه قفل درب ماشین لباسشویی را دستکاری نکرده اید و اگر فکر می کنید بهتر است از یک تکنسین و تعمیرکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید قبل از اینکه نگاهی به دستگاه بیندازید با آنها تماس بگیرید. معمولا دلایل اصلی نحوه  تعویض قفل درب ماشین لباسشویی به این خاطر است که با روش های بالا مشکل اصلی حل نشده باشد و تعمیرکار ماشین لباسشویی چاره ای جز تعویض قطعه معیوب و آسیب دیده نداشته باشد.

برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان به  تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان در محل بپردازند.

بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان 

گرمای بیش از حد ماشین لباسشویی

یک مورد بسیار مهم دیگر که می تواند گاهی اوقات دلیل کافی برای به وجود آوردن مشکلات در اتصالات ماشین لباسشویی باشد. گرمای بیش از حد در داخل دستگاه خواهد بود. در این مورد ممکن است دستگاه به طور عادی کار کند اما ممکن است درب آن باز نشود. این امر بیشتر زمانی اتفاق می افتد که از دستگاه خود به مدت طولانی در روز استفاده کنید.

در ماشین لباسشویی بوش و.. باز نمی شود؟ بررسی رایج ترین علت ها

ما در این بخش به احتمالات زیاد در خصوص اینکه چرا در ماشین لباسشویی مدل بوش (Bosch) باز نمی شود نکات و دلایل مهمی را که اعظم بسیاری از مشکلات کاربران این نوع برند بوده است ذکر کرده ایم به همین دلیل با رفع مشکلات مربوط به هر بخش می توانید آن را حل کنید. به همین دلیل اگر دستگاه شما مدل بوش می باشد با این ۴ نکته می توانید به این مشکل پی ببرید.

۱- ممکن است قفل کودک فعال باشد , اگر ماشین لباسشویی مدل بوش در اختیار دارید و در باز نمی شود ممکن است قفل کودک آن فعال شده باشد. به همین دلیل شما بایستی اقدام به غیر فعال کردن قفل کودک نمایید. برای غیر فعال کردن قفل کودک بسیار ساده عمل می کنید. کافی است بر روی دکمه های روی دستگاه مراجعه کرده و هر دو دکمه Finished in  / Rpm  به طور همزمان حدود ۳ ثانیه نگه دارید.

۲- ممکن است لباس های بین درب و فضای خالی داخل دستگاه گیر کرده باشد , لباس هایی که بین درب و فضای داخل دستگاه گیر کرده است مخصوصا لباس های چون جوراب باعث مشکل بین درب و محفظه ماشین خواهد شد. بنابراین بایست از این امر مطلع شوید.

۳- حجم لباس ها بیش از حد است , وقتی تعداد لباس بسیار زیادی را داخل درام (فضای دستگاه) قرار می دهیم به همین دلیل ممکن است درب ماشین لباسشویی بسته نشود. بنابراین به نکات درج شده در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بوش توجه نمایید.

۴- ممکن است در هنگام بسته شدن درب و یا باز شدن آن دچار خطایی باشد , این امر اگر توسط موارد بالا حل نشد به احتمال زیاد مشکلی در قفل درب وجود دارد که به این معنا خواهد بود باید حتما یک کارشناس و تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش دستگاه شما را از نزدیک مشاهده کند.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی ماشین لباسشویی شما را تعمیر میکنند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ،تعمیر ماشین لباسشویی ارج ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی بکو ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بهی ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو اسنوا ، تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایندزیت ، بهترین تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ اصفهان، تعمیرات لباسشویی بلومبرگ اصفهان  ، تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو پاکشوما اصفهان .

نظرات کاربران