تعمیر کولرگازی وستل در اصفهان

تعمیر کولرگازی وستل در اصفهان

تعمیر کولرگازی وستل در اصفهان در بهین سرویس ، مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان  انجام می گیرد. از آنجایی که قیمت های مرکز ما با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه است، بنابراین اگر تاریخ گارانتی دستگاه تان به تازه گی تمام شده است، با توجه به سرعت و دقت و کیفیت بالای کار متخصصان مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان  در مقایسه با هزینه دریافتی به نسبت سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس دهی متخصصان شرکت ما هستند. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

مشکلات رایج کولر گازی وستل عبارت‌اند از:

شایعترین مشکلاتی که برای کولرهای گازی وستل پیش می آید و اکثر مردم به این دلایل با ما تماس میگیرند و درخواست کمک می کنند عبارتند از :

نشان دادن ارور یا کد خطا روی صفحه نمایش پنل داخلی کولر گازی

با توجه به کارکرد کندانسور (یونیت بیرونی) و اواپراتور (یونیت داخلی) کولر گازی سرما دهی کافی ندارد.

ایجاد صدای ناهنجار و غیرطبیعی در کارکرد اسپیلت چه موتور بیرونی و چه یونیت داخلی آن

عدم پرتاب باد کافی در کولر گازی :برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

ریزش آب از پنل داخلی کولر گازی :ما در مقاله ای جداگانه به بررسی علت آبریزی کولر گازی پرداخته ایم.

کولرگازی خاموش نمی شود.

گرم بودن باد خروجی از دستگاه :ما در مقاله ای جداگانه به بررسی کاهش سرمایش کولر گازی پرداخته ایم.

بادی از خروجی کولر گازی خارج نمی شود.

برق گرفتگی بدنه کولر گازی

مصرف زیاد برق کولر گازی

وجود برفک روی لوله ها

اتمام شارژ کولر گازی : شارژ گاز کولر گازی  می تواند فقط در مواقع مورد نیاز و زمانی که لزومش هست انجام شود اما خیلی وقتها در هر بار سرویس سالیانه این شارژ انجام می شود.با مرکز بهین سرویس جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان به شماره  09130332578 تماس بگیرید. 

نکات نگهداری و تعمیر کولر گازی وستل :

 • برای اینکه سیستم کولر گازی شما با بازدهی بالا و هوای تازه و تمیز کار کند، باید فیلترها را با توجه به فرکانس کاربردی و شرایط محیطی در فواصل زمانی خاصی تمیز کنید.
 • گرد و خاک فیلترها باید تقریباً هر هفته یک بار تمیز شوند.
 •  فیلترهای دیگر باید هر 3 ماه یک بار تعویض شوند.
 • فیلترها ممکن است بر اساس مدل متفاوت باشند.
 • فیلترها به عنوان لوازم و قطعات یدکی در نمایندگی های کولر گازی وستل در دسترس هستند.
 • برای تمیز کردن فیلترهای گرد و غبار، پوشش جلویی را با نگه داشتن کناره های آن حذف کنید.
 • فیلتر گرد و غبار را از لبه های پایینی آن بلند کنید و به سمت پایین بکشید.
 • فیلتر گرد و غبار را با جارو برقی تمیز کنید.
 • پس از تمیز کردن فیلترها، قسمت فوقانی فیلتر را قرار دهید و از قسمت پایین آن را فشار دهید تا به داخل قطعه متصل شود.
 • پنل جلویی کولر گازی را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. از مواد شیمیایی قابل اشتعال مانند بنزین، تینر و … استفاده نکنید.
 • نگهداری سالانه دستگاه که توسط مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان انجام می شود، به شما این امکان را می دهد تا از سیستم تهویه هوای خود برای مدت زمان طولانی و کارآمدتری استفاده کنید.

نکته1: فیلترها به جز فیلترهای گرد و غبار را شستشو ندهید.

نکته2: کولر گازی وستل خود را بدون فیلتر به کار نیندازید. اگر فیلترهای شما غیر قابل استفاده هستند، فیلتر های نو را از نمایندگی اسپلیت وستل خریداری کنید.یا برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

کدهای خطای کولر گازی وستل

کد خطا: E1

مفهوم کد: میدان مغناطیسی دستگاه دچار مشکل است.

کد خطا: E2

مفهوم کد: این کد به معنی خرابی سنسور دمای محیط است که احتماا اتصالات سنسور سست شده اند. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

کد خطا: E3

مفهوم کد: این کد به معنی وجود اشکال در سنسور کندانسور در یونیت خارجی است.

کد خطا: E4

مفهوم کد: به معنی وجود مشکل در فن دستگاه می باشد. برای رفع این مشکل باید فن دستگاه بررسی شده و در صورتی که قابل تعمیر نبود، فن را تعویض کنید.

کد خطا: E5

مفهوم کد: معنی این کد این است که حالت سرمایش کولر گازی دچار مشکل شده است و برد دستگاه باید تعمیر شود. برای آشنایی با نحوه تعمیر برد کولر گازی بر روی آن کلیک کنید.

کد خطا: E6

مفهوم خطا: میزان ولتاژ برق ورودی به کولر گازی بسیار پایین است. سیستم برق از منبع باید بررسی شود.

کد خطا: E7

مفهوم کد: وقتی مدار برد دستگاه دچار مشکلی در برنامه شده باشد، این ارور در کولر گازی نمایش داده می شود.برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

کد خطا: FL

مفهوم کد: این کد در صورت وجود مشکل در فیلتر هوای کولر گازی صادر می شود. برای رفع این مشکل باید فیلترهای هوا را تمیز کنید و اگر بیش از یک سال است که آن ها را تعویض نکرده اید، زمان تعویض آن ها فرا رسیده است. 

کدهای خطای کولر گازی وستل برای حفاظت از دستگاه:

بعد از آشنایی با مفهوم کدهای خطای کولر گازی وستل در این قسمت قصد داریم تا شما را با ارور کولر گازی وستل در زمینه حفاظت از دستگاه آشنا کنیم.

هر زمان این کد ها را مشاهده کردید، به این معنی است که دستگاه برای حافظت از کل سیستم وارد عمل می شود.

کد خطا: dF

مفهوم کد: معنی این ارور این است دستگاه در حال یخ زدایی در یونیت خارجی خود است. بعد از اینکه تمامی یخ های قسمت یونیت خارجی آب شدند، دستگاه به طور اتوماتیک به فعالیت خود در حالت گرمایش ادامه خواهد داد.

نکته مهم: کولر گازی تا زمانی که حالت گرمایش آن فعال است، نباید خاموش شود، اما بعد از قرار دادن سیستم در حالت خودکار می توانید دستگاه را خاموش کنید. برای ارتباط مستقیم جهت تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

کد خطا: RE

مفهوم کد: معنی این کد این است که برق دستگاه دچار مشکل شده است و باید هرچه زودتر سیم پیچ برق آن بررسی شود. در صورتی دستگاه شما مکرراً این کد را نمایش می دهد با مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان با شماره  09130332578 تماس بگیرید.

کد خطا: Sr

مفهوم کد: معنی این کد این است که در روند انجام کار دستگاه مشکلاتی ایجاد شده است، اما با این حال کولر گازی به فعالیت خود ادامه می دهد و نیازی به خاموش کردن دستگاه نیست.

کد خطا: HL

مفهوم کد: معنی این کد این است که در میزان ولتاژ برق ورودی دستگاه نواسانات وجود دارد و باید تا راه اندازی دوباره دستگاه صبر کنید.

سرویس کولر گازی وستل هر چند وقت یکبار انجام شود؟

قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به سرویس کولر گازی در اصفهان کرد! چرا؟اجزاء مختلف کولر گازی نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد کولر گازی در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر اینچنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور کولر گازی کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.

در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس کولر گازی کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی کولر گازی به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی کولر گازی به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود

مزایای سرویس اسپلیت وستل توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در اصفهان :

سرویس کولر گازی وستل را خودتان برای اولین بار به هیچ وجه انجام ندهید. برای سرویس دستگاه خود با مرکز تعمیر کولر گازی در اصفهان وسرویس کولر گازی در اصفهان  با شماره  09130332578 تماس بگیرید. تا از تعمیرکار مجرب بهره ببرید.

 • سرویس دستگاه توسط مرکزتعمیر کولر گازی وستل به صورت بسیار حرفه ای و با کیفیت فنی بالایی انجام می شود و شما برای خدمات دریافتی کمترین هزینه ممکن را پرداخت می کنید. بدین ترتیب می توانید با کمترین هزینه از خراب شدن کولر گازی وستل خود و نیاز به تعمیر کولر گازی وستل جلوگیری کنید.
 • اسپلیت ها ممکن است به دلایل مختلفی مانند عدم سرویس دهی سالانه و رعایت نکردن نکات نگهداری بوی بدی از خود ایجاد کنند. شما می توانید با کمک تعمیرکاران بهین سرویس از به وجود آمدن و پخش این بو به اطراف جلوگیری کنید و اجازه ندهید که دیگر این بو ایجاد شود.
 • مرکز تعمیرات کولر گازی وستل خطاها یا کدهای خطای نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش کولر گازی وستل را قبل از اینکه آنها به خطاهای بزرگتری تبدیل شوند، به طور کامل رفع می کند و از به وجود آمدن خرابی های بزرگتر پیشگیری می کند.
 • سرویس و نگهداری کولر گازی باعث می شود که فیلتر هوا تمیزتر شود و هوای سالم تر و پاک تری را برای شما مشتریان عزیز فراهم می کند.
 • تعداد عملکردهای ناموفق و خرابی های کولر گازی کاهش می یابد.
 • طول عمر و کارکرد سیستم را به مدت زمان طولانی تری افزایش می دهد.
 • عمر مفید و راندمان کولر گازی وستل را افزایش می دهد.
 • مصرف برق کولر گازی وستل کاهش پیدا می کند.
 • میزان باد خنکی که کولر گازی وستل تولید می کند، افزایش پیدا می کند.

سرویس کولر گازی وستل شامل:

الف – سرویس پنل داخلی کولر گازی وستل

 • شستشوی فیلترها کولر گازی
 • سرویس بلوور کولر گازی
 • سرویس سنسور ها کولر گازی
 • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
 • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیر کولر گازی در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی کولر گازی شما را تعمیر میکنند:

تعمیرات کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی جنرال در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر کولر گازی اجنرال اصفهان ، تعمیرات کولر گازی پنجره ای در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ال جی اصفهان ، تعمیر کولر گازی هایسنس در اصفهان ، تعمیر کولرگازی کریر در اصفهان ، تعمیر کولر گازی تی سی ال در اصفهان ، تعمیر کولرگازی میتسوبیشی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی بوش در اصفهان ، تعمیر کولرگازی تراست در اصفهان  ، تعمیر کولرگازی توشیبا در اصفهان  ، تعمیر کولرگازی پاناسونیک در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی زیمنس در اصفهان ، تعمیر کولر گازی ای اس ار در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی کنوود در اصفهان ، تعمیر کولر گازی گری در اصفهان.

نظرات کاربران