تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

پیش از آنکه به معرفی خدمات تعمیر پکیج بوتان در اصفهان بپردازیم قصد داریم توضیحاتی کوتاه درمورد پکیج دیواری بوتان به شما عزیزان ارائه دهیم.

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان:

پکیج دیواری بوتان وسیله ای است که بعنوان جایگزین بسیارمناسبی برای سیستمهای موتورخانه گرمایشی منازل مورداستفاده قرارمی گیرد.پکیج دیواری بوتان ازاندازه وحجم بسیارکوچکی(به اندازه آبگرمکن دیواری)برخورداراست که این امرازمزایای بسیارمهم این وسیله می باشد.پکیج دیواری بوتان برای گرمایش رادیاتور و تامین روزانه آب گرم مصرفی منازل وآپارتمان بسیار مناسب است.

پکیج دیواری بوتان نسل جدید دارای سروصدای خیلی کم-سیتم حفاظت دربرابریخ زدگی-راندامان حرارتی نزدیک به ۹۵درصد-سیستم عیب یاب الکترونیکی-فن ودودکش دوجدارجهت تامین هوای کافی فضای زندگی وخروج کامل دی اکسیدکربن-وهمچنین قابلیت برنامه ریزی کارکرد روزانه و هفتگی می باشند.پکیج ها عموما با برق وگاز (نسل جدید باانرژی خورشیدی)کارمی کنند. قیمت پکیج دیواری بوتان باتوجه به ظرفیت آن-نوع سیستم گرمایش-تعداد مبدلهای حرارتی متفاوت است.
در گذشته هزینه های بسیاری جهت گرمایش تولیدی توسط موتورخانه ها هزینه می شد. علاوه بر هزینه ، سوخت و نگهداری آنها کار سخت و زمان بری بود. مثلا تعمیر پکیج بوتان در اصفهان بسیار ساده تر از یک موتورخانه با حجم بزرگ و پیچیده است. همچنین در مصرف هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود. پکیج دیواری بوتان فضای کمی اشغال می کنند. بازدهی بالایی دارند . هر واحد از پکیج جداگانه ای استفاده می کند که این باعث استقلال واحد های مسکونی می شود. مزیت های بیشمار پکیج دیواری سبب محبوب شدن آنها در ارگان های اجرایی هم شده است. به گونه ای که این روز ها کمتر استفاده از موتورخانه ها مشاهده می شود. پکیج دیواری بوتان معمولا داخل آشپزخانه و یا آبدارخانه بر روی دیوار نصب می شود . که جهت ایجاد ایمنی بهتر است از دودکش دو جداره استفاده شود. بدین گونه هوای مورد نیاز دستگاه از محیط بیرونی تامین می گردد و خطری ساکنین را تحدید نخواهد کرد.پکیج دیواری بوتان به دلیل اینکه از آب برای گرم کردن استفاده می کنند به دلیل وجود املاح موجود در آب باعث رسوب گذاری می شود و همچنین به دلیل اینکه از قطعات پیچیده ای در آن ها استفاده شده است  که طبق استاندارد های روز اروپا می باشد نیاز دارد به صورت دوره ای آن ها را سرویس کنید.

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان :

1.    زمانی که پکیج روشن نمی شود تعمیرکار پکیج در اصفهان ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق، دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کند. در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی نماید.

2.    پکیج کار می کند ولی دما افزایش پیدا نمی کند، در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است.

3.    رادیاتورها در زمستان سرد هستند، امکان دارد کلید زمستانی– تابستانی روی حالت تابستانی است و یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین است. در بعضی مواقع امکان سوخته شدن پمپ پکیج و یا گرفتگی آن می باشد و در آخر امکان کار نکردن مشعل را باید بررسی کرد.

4.    رادیاتورها در تابستان گرم هستند، کلید زمستانی– تابستانی روی حالت زمستانی است.

5.    ترموستات به اشتباه زیاد می شود، کپسول ترموستات از غلاف خارج شده و یا ترموستات پکیج اشکال دارد.

6.    دمای آب گرم پایین است، در این مورد امکان اینکه کویل مخزن ذخیره گرفته و یا پمپ آب گرم مشکل دارد. در مواردی امکان اینکه ترموستات روی درجه پایین تنظیم شده باشد و یا ترموستات خراب شده باشد هم وجود دارد .

7.    دبی آب گرم کم است، در این مورد فشار آب ورودی کم است که تعمیرکار پکیج در اصفهان باید از سالم بودن لوله کشی داخلی اطمینان حاصل کند.

8.    قسمتی از رادیاتور گرم و طرف دیگر سرد می باشد، این مشکل در صورت بودن هوا در رادیاتور رخ داده که رادیاتور باید هواگیری شود.

9.    ترموستات ریست می شود، این مورد با تمیز کردن دیگ پکیج و پر کردن آب داخل سیستم و هواگیری آن حل می شود.

10.بوی بدی از دستگاه خارج می شود، برای حل این مورد دیگ و دودکش را تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمایید.

رعایت نکردن هر کدام از مواردی که در نصب پکیج ضروری است، باعث به وجود آمدن خطراتی جبران ناپذیر می شود، به همین دلیل حتما برای نصب پکیج بوتان در اصفهان ، سرویس پکیج بوتان در اصفهان و تعمیر پکیج بوتان در اصفهان از تعمیرکار پکیج در اصفهان کمک بخواهید.

نکات ضروری در هنگام تعمیر و سرویس پکیج خطرات و راه کارهای جلوگیری از این خطرات:

1.    از داخل نمودن هرگونه وسیله ای به دستگاه خودداری کرده چون امکان برق گرفتگی را بسیار زیاد می کند.

2.    از هرکاری که باعث لرزش و جابجایی دستگاه می شود خودداری کنید زیرا باعث می شود آب از لوله دستگاه نشتی کرده و خارج شود.

3.    از قرار دادن هر شی و وسیله ای بر روی پکیج دیواری بوتان اجتناب کنید.

4.    در صورت استشمام بوی گاز، شیر اصلی گاز را بسته و با بهین سرویس تماس بگیرید.

5.    برای تمیز کردن دستگاه، حتما آن را خاموش کرده و کلید برق خارجی را روی وضعیت خاموش قرار دهید.

6.    به سیستم تغذیه کننده برق پکیج دیواری بوتان آسیب نرسانید در غیر اینصورت باعث برق گرفتگی می شود.

دیگر خدماتی که  بهین سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ .

 

 

 

 

 

نظرات کاربران