تعمیر درب یخچال در اصفهان

تعمیر درب یخچال در اصفهان

تعمیر درب یخچال در اصفهان ، در بهین سرویس بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی در اصفهان انجام می گردد. تعمیر ترموستات یخچال را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا چنانچه نیازمند تعمیرات درب یخچال در اصفهان شدید با دانش و آگاهی به عیب یابی و تعمیر درب یخچال خود بپردازید. 

درب یخچال به هر دلیلی ممکن است دچار شکستگی و خرابی گردد. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که شرکت های تعمیرات یخچال در مرحله اول درب قدیم را از یخچال جدا می نمایند و به مشتری گفته می شود که باید درب جدید نصب گردد.

این کار تکنیسین تعمیر یخچال به این معنی است که شرکت فوق فقط به کسب سود خود اندیشیده است و اصلا توجهی به حداقل کردن هزینه ها برای مشتری نکرده است. زیرا هزینه تعمیر نصف یا کمتر از هزینه تعویض کلی درب یخچال می باشد.

مشکلات مربوط به درب یخچال با کاهش برودت و ایجاد برفک در یخچال رابطه مستقیم دارد. از همین رو، این قطعه باید درصورت خرابی خیلی سریع تعمیر شود. در طول عمر مفید این دستگاه، مشکلات متعددی تظیر ایجاد فرورفتگی و گودی در درب یخچال، افتادگی درب یا خرابی لولا ممکن است برای این بخش اتفاق بیفتد.اما همگی این مشکلات و معایب قابل رفع هستند.

اگر طول عمر یخچال فریزر یا ساید بای ساید بالای 10 سال باشد به احتمال خیلی قوی ممکن است لولا درب دچار شکستگی یا خوردگی شود و نیاز است تا تکنیسین تعمیر یخچال فریزر برای تعمیر آن به محل مراجعه کند تا  کار تعمیر درب یخچال را انجام دهد و اگر مشاهده گردد درب یخچال قابل تعمیر نمی باشد باید درب یخچال تعویض گردد.

بیشتر بخوانید : تعمیر یخچال در اصفهان 

اقدامات لازم برای تعمیر لولای درب یخچال :

1.ابتدا درب يخچال ال جي به طور کلي از بدنه جدا مي شود.
2.وسايل کار شامل پيچ گوشتي، دريل مخصوص، کاردک، دم باريک، چاقو و آچار فرانسه بايد کنارشان باشد.
3.از قسمت شکستگي لولا محتويات درب را 5 سانت خالي مي کنند.
4.با استفاده از آچار و يا دم باريک فرورفتگي و برآمدگي هاي درب صاف مي شوند. بايد دقت داشته باشند که يخچال بعد از تعمير نيازي به رنگ کاري نداشته باشد.
5.با ترکيب پلي وينيل کلرايد و پلي پروپيلن مخلوط ويژه اي را تهيه کرده و به محل لولاي درب يخچال مي ريزند. (در تراز شدن لولا بايد دقت کنند زيرا در صورت عدم تراز بايد مواد را از يخچال با دريل خارج کرد )
6.در اين مرحله متخصص کمي صبر مي کند تا محلول ويژه خشک شود.
7.سپس بعد از مدتي بايد محلول کاملا سفت شود تا لولاي يخچال را محکم و تراز در جاي خود نگه دارد.
8. سپس درب يخچال بر روي يخچال نصب مي شود.
بهتر است بدانيد قيمت تعويض درب يخچال تقریبا 4 برابر قيمت تعمير درب يخچال مي باشد پس بهتر است در صورتي که درب يخچال شما دچار مشکل کوچک و جزئي شده است به تعمير آن بپردازيد.
قيمت تعميرات درب يخچال بسيار مقرون به صرفه تر و کم هزينه تر مي باشد. قيمت تعويض درب يخچال زماني براي افراد مناسب مي باشد که درب يخچال با تعمير به درد نمي خورد و شما مجبور هستيد به تعويض درب يخچال  اقدام کنيد.

بیشتر بخوانید : تعمیر یخچال در اصفهان 

تعمیر درب یخچالی که به درستی بسته نمی‌شود:

برای تعمیر درب یخچال در اصفهان ، ابتدا باید در مورد شکل ظاهری آن اطلاعات کسب کنید که در این بخش توضیحاتی ارائه شده است:

  • در برخی یخچال‌ها یک کیت دندانه‌ای در قسمت لولای درب قرار دارد. دندانه‌های این کیت از جنس پلاستیک سخت هستند.
  • یکی از این دندانه‌ها زیر درب و دیگری در قسمت بالای لولای آن قرار می‌گیرد.
  • دندانه‌ای که روی لولا قرار دارد، در هنگام باز شدن درب به بالا می‌چرخد و درب را بالا می‌برد و دندانه دیگر درب را در حالت باز نگه می‌دارد.
  • در هنگام بسته شدن درب نیز با نیرویی که درب یخچال به محور وارد می‌کند، این دندانه‌ها بر روی یکدیگر چفت می‌شوند.
  • اگر هر یک از این دندانه‌ها بشکند درب یخچال به‌درستی بسته نشده و درنهایت هوای بیرون آن با هوای داخل یخچال تداخل پیدا می‌کند.

انواع خدمات و برند هایی که مشاورین تعمیرات یخچال و فریزر در اصفهان در مرکز بهین سرویس با عیب یابی یخچال و فریزر شما را  تعمیر میکنند:            

تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ ، تعمیر یخچال و فریزر در اصفهان ، تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا ، تعمیر یخچال و فریزر فیلور ، تعمیر یخچال و فریزر اسنوا ، تعمیر یخچال فریزر امرسان ،تعمیر یخچال و فریزر بکو ، تعمیر یخچال فریزر بدون برفک ، تعمیر یخچال فریزر بکو ، تعمیرات یخچال فریزر بوش ،  تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر دوو  ،تعمیر یخچال در اصفهان ، تعمیرات سامسونگ اصفهان ، تعمیرات یخچال در اصفهان ، تعمیر یخچال در محل اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان  ، تعمیر یخچال فریزر در اصفهان .

 

 

 

 

نظرات کاربران